reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja dziś taki ból poczułam głównie odbiło się to na pęcherzu. Akurat miałam w ręce miskę z pranie i prawie mi wypadła taki dziwne uczucie.
Nie wiem jak to dokładnie opisać ale też macie takie rozpulchnione krocze, waginę?
Tak, ja zauważyłam że właśnie jest taka jakby rozpulchniona, spuchnięta 🤔
 
reklama
Trzecia proba oksy tak samo jak dwie poprzednie, rozwazali to przebicie pecherza ale za duze ryzyko bo nawet zadnego skurczu nie bylo. O 20 cesarka i 20.13 na swiecie pojawila sie uparta Maja 😀 3360, 56cm, 10 punktow. I cala skora zdjeta z tatusia 😁
Gratuluję ❤️❤️❤️
Super wiadomość, dobrze że więcej Cię nie meczyli :)
 
Trzecia proba oksy tak samo jak dwie poprzednie, rozwazali to przebicie pecherza ale za duze ryzyko bo nawet zadnego skurczu nie bylo. O 20 cesarka i 20.13 na swiecie pojawila sie uparta Maja 😀 3360, 56cm, 10 punktow. I cala skora zdjeta z tatusia 😁
Gratulacje 🥳🥳❤️❤️ dużo zdrówka dla was!! Jak się czujesz?
 
Trzecia proba oksy tak samo jak dwie poprzednie, rozwazali to przebicie pecherza ale za duze ryzyko bo nawet zadnego skurczu nie bylo. O 20 cesarka i 20.13 na swiecie pojawila sie uparta Maja 😀 3360, 56cm, 10 punktow. I cala skora zdjeta z tatusia 😁
Cudownie 😊♥️ Zazdroszczę.
Właśnie, jak się czujesz ? Chyba po CC trzeba leżeć 10h bez ruchu, co?
 
Wczoraj o 17:53 przywitaliśmy na świecie Gaję. 2700 g, 49 cm, 10 punktów. Poród był bardzo bolesny. Wody odeszły o 2 w nocy. Niestety musiałam mieć podpiętą oksytocynę, bo moje skurcze były za lekkie, a potem zniknęły, przyszedł dodatni wynik gbs i nie można było czekać. Po godzinach bolesnych skurczy zdecydowałam się na znieczulenie. Nie było żadnych powikłań po nim na szczęście, tylko nogi mi trochę zdrętwiały, przez co musiałam przeć na leżąco. Po niecałych 40 minut parcia pojawiła się nasza piękna dziewczynka. Nie byłam nacinana, ale trochę popękałam. Generalnie oceniam poród bardzo dobrze. Teraz cieszymy się naszą księżniczką. 😍😍😍
Trzymam kciuki za wszystkie jeszcze nierozpakowane mamusie 😊
 
Trzecia proba oksy tak samo jak dwie poprzednie, rozwazali to przebicie pecherza ale za duze ryzyko bo nawet zadnego skurczu nie bylo. O 20 cesarka i 20.13 na swiecie pojawila sie uparta Maja 😀 3360, 56cm, 10 punktow. I cala skora zdjeta z tatusia 😁
Gratuluję maleństwa 😍 urodziłyśmy w ten sam dzień. 😊 dużo zdrówka
 
Wczoraj o 17:53 przywitaliśmy na świecie Gaję. 2700 g, 49 cm, 10 punktów. Poród był bardzo bolesny. Wody odeszły o 2 w nocy. Niestety musiałam mieć podpiętą oksytocynę, bo moje skurcze były za lekkie, a potem zniknęły, przyszedł dodatni wynik gbs i nie można było czekać. Po godzinach bolesnych skurczy zdecydowałam się na znieczulenie. Nie było żadnych powikłań po nim na szczęście, tylko nogi mi trochę zdrętwiały, przez co musiałam przeć na leżąco. Po niecałych 40 minut parcia pojawiła się nasza piękna dziewczynka. Nie byłam nacinana, ale trochę popękałam. Generalnie oceniam poród bardzo dobrze. Teraz cieszymy się naszą księżniczką. 😍😍😍
Trzymam kciuki za wszystkie jeszcze nierozpakowane mamusie 😊
Gratulacje ❤️❤️🥳🥳 musisz być z siebie dumna! Dużo zdrówka dla was!
 
reklama
Do góry