reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

U mnie chyba też się oczyszcza, w nocy bóle brzucha takie intensywne jak na okres. W ciągu dnia też takie spjęcia. Młody dziś jakiś nadpobudliwy skacze w brzuchu.
Ale będę miała dziś mini SPA 🤩 koleżanka (kosmetolog) do mnie przyjdzie i zrobi mi lifting i henne rzęs 😎 będę się lepiej czuła a nie jak człowiek bez oczu 🤪 taka głupota a jednak cieszy
 
reklama
Ja już po wizycie i u mnie to samo co ostatnio 😒 rozwarcie na 2 palce. Lekarka powiedziała tylko, żeby maks czekać do 7 dni po terminie, a potem się zgłosić. No to chyba czas zacząć intensywnie wywoływać naturalnymi metodami.
Ja juto idę do lekarza. Szyjka mi się już skraca ale rozwarcie nie miałam. Zobaczymy co powie jutro
 
W sumie czuje sie calkiem dobrze, brzuch boli, ale daja kroplowki. Najgorzej jest sie podniesc z lozka, jak wstane to juz moge smigac rowno 🤣 lezalam plackiem od wczoraj od 21 do dzis do 5-6, polozna prosila zebym wstala i jesli mam ochote to weszla pod prysznic z czego skorzystalam. Najgorsze bylo to, ze mialam malutka cala noc u siebie w lozku bo tak chcialam i strasznie skomplikowane logistycznie bylo ja przekrecic czy poprawic lezac na plecach bez czucia w nogach 😀 ogolnie nie taka straszna cesarka jak ja maluja. Dla tego malego bąka wszystko mozna wytrzymac 😊
Trzymam za Was dziewczyny kciuki i te rozpakowane i te oczekujace!
 
A mi się nasilił problem zaparć 😩 co robić ?

@Sylwia92 mi też koleżanka proponowała takie spa ale w końcu nie skorzystałam i teraz żałuję a nie mam już sily iść do niej ;)
Mój mały właśnie jakiś leniwy i znowu się martwię 🤦 jutro jadę na ktg, i tak mam zlecone jeździć.
Czyli te bóle okresowe to skurcze czy co to ?
 
A mi się nasilił problem zaparć 😩 co robić ?

@Sylwia92 mi też koleżanka proponowała takie spa ale w końcu nie skorzystałam i teraz żałuję a nie mam już sily iść do niej ;)
Mój mały właśnie jakiś leniwy i znowu się martwię 🤦 jutro jadę na ktg, i tak mam zlecone jeździć.
Czyli te bóle okresowe to skurcze czy co to ?
Ja miałam też ten problem. Lekarz kazał mi kupic syrop lactulosum który można pić w ciąży. Jedna łyżkę stołowa rano i jedną wieczorem i pomaga🙂 aaa no i on ma jakieś opóźnione uwalnianie, więc po wypiciu nie czekamy na efekt od razu ale jakoś po trzech, czterech dniach.
 
A mi się nasilił problem zaparć 😩 co robić ?

@Sylwia92 mi też koleżanka proponowała takie spa ale w końcu nie skorzystałam i teraz żałuję a nie mam już sily iść do niej ;)
Mój mały właśnie jakiś leniwy i znowu się martwię 🤦 jutro jadę na ktg, i tak mam zlecone jeździć.
Czyli te bóle okresowe to skurcze czy co to ?
No ja na poacztku się umówiłam do salonu ale później uznałam że już tez nie dam rady do niej jechać a że ma dobre serce dziewczyna to przyjedzie do mnie do domu 😊

Jeśli chodzi o bóle to tak dokładnie takie skurcze okresowe. Nie wiem jak przechodzialas miesiączki ale u mnie bez tabletek się nie obyło, tak bolało. No to teraz w nocy takie podobne miałam. Generalnie dziś mam brzuch bardzo napięty i pobolewa to tu to tam.
 
Ja miałam też ten problem. Lekarz kazał mi kupic syrop lactulosum który można pić w ciąży. Jedna łyżkę stołowa rano i jedną wieczorem i pomaga🙂 aaa no i on ma jakieś opóźnione uwalnianie, więc po wypiciu nie czekamy na efekt od razu ale jakoś po trzech, czterech dniach.
Dzięki chyba kupię :) bo jak tak dalej pójdzie a poród mnie zastanie to nawet nie chce myśleć 🙈
No ja na poacztku się umówiłam do salonu ale później uznałam że już tez nie dam rady do niej jechać a że ma dobre serce dziewczyna to przyjedzie do mnie do domu 😊

Jeśli chodzi o bóle to tak dokładnie takie skurcze okresowe. Nie wiem jak przechodzialas miesiączki ale u mnie bez tabletek się nie obyło, tak bolało. No to teraz w nocy takie podobne miałam. Generalnie dziś mam brzuch bardzo napięty i pobolewa to tu to tam.
Ja dopóki nie miałam wyrównanej tarczycy to bardzo boleśnie przechodziłam i też na tabletkach. Teraz nie mam takich mocnych ale jednak czuje że to takie okresowe i głównie w nocy mi dokuczają.
 
Dzięki chyba kupię :) bo jak tak dalej pójdzie a poród mnie zastanie to nawet nie chce myśleć 🙈

Ja dopóki nie miałam wyrównanej tarczycy to bardzo boleśnie przechodziłam i też na tabletkach. Teraz nie mam takich mocnych ale jednak czuje że to takie okresowe i głównie w nocy mi dokuczają.
Ciekawe jak te okresy będą po porodzie wyglądały. Czy coś się zmieni czy będzie tak samo jak było.
 
A mi się nasilił problem zaparć 😩 co robić ?

@Sylwia92 mi też koleżanka proponowała takie spa ale w końcu nie skorzystałam i teraz żałuję a nie mam już sily iść do niej ;)
Mój mały właśnie jakiś leniwy i znowu się martwię 🤦 jutro jadę na ktg, i tak mam zlecone jeździć.
Czyli te bóle okresowe to skurcze czy co to ?
Może czopki glicerynowe?
Ja właśnie codziennie przynajmniej 2 wizyty w toalecie mam…nic mi się w żołądku nie utrzymuje.
Chyba właśnie skurcze to bole jak na okres plus stawianie się brzucha. Ja nie zauważyłam, żeby u mnie to jednocześnie występowało 🤔
Nie martw się ruchami, mój dziś od rana to samo - coś za mało się ruszał, ale jak polozna zjechała do nas i posłuchaliśmy serca bicie to potem przez godzinę myślałam, ze oszaleje - tak się rozkręcił.
Pojedź jutro dla świetego spokoju 😉 Ja jade w sobotę i ciekawe czy u mnie wyjdą skurcze 😁
 
reklama
Do góry