reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Mi koleżanka radziła żeby też kupić sobie taką lampkę mała do kontaktu żeby w nocy nie zaświecac światła na maxa żeby dziecka tak nie rozbudzać. Nie wiem czy kupię czy nie ale wydało mi się to w sumie logiczne 🤔
 
Mi koleżanka radziła żeby też kupić sobie taką lampkę mała do kontaktu żeby w nocy nie zaświecac światła na maxa żeby dziecka tak nie rozbudzać. Nie wiem czy kupię czy nie ale wydało mi się to w sumie logiczne 🤔
U nas ponoć są takie nad każdym łóżkiem lampki
Co jeszcze bierzecie dziewczyny takiego nie oczywistego? Ja mam jeszcze powerbanka ale nie wiem czy go nie wyrzucę jak mam ten przedłużacz 😅 jeszcze zobaczę.
A i ja biorę mały głośniczek do porodu żeby nie słyszeć swojego jenczenia może mnie muza wprowadzi w jakiś lepszy poziom parcia 😂
 
Pierwsza córka spała od początku w swoim pokoju i bardzo polecam takie rozwiązanie jeśli ktoś na warunki. Teraz musieliśmy wstawić łóżeczko do naszej sypialni i nie ukrywam nie jestem zachwycona 😁 Jestem właśnie po wizycie. Gotowość duża, rozwarcie swobodnie na dwa palce, szyjka krótka. Lekarz powiedział że gdyby teraz dali mi kroplówkę to pewnie bym urodziła ale j et jeszcze za wcześnie-termin na 23. Jutro ma do mnie dzwonić i mamy się umówić pod koniec tygodnia na badanie przepływów w szpitalu i ktg. Ja spakowałam butelkę i mleko. Poprzednio położne dokarmiały z wielką łaską robiąc przy tym nieprzyjemne uwagi, więc tym razem wolę być niezależna od nich. Smoczek też spakowałam, chociaż poprzednio nie był potrzebny a i w szpitalu jest zakaz co jest dla mnie niezrozumiałe 🤔
 
Pierwsza córka spała od początku w swoim pokoju i bardzo polecam takie rozwiązanie jeśli ktoś na warunki. Teraz musieliśmy wstawić łóżeczko do naszej sypialni i nie ukrywam nie jestem zachwycona 😁 Jestem właśnie po wizycie. Gotowość duża, rozwarcie swobodnie na dwa palce, szyjka krótka. Lekarz powiedział że gdyby teraz dali mi kroplówkę to pewnie bym urodziła ale j et jeszcze za wcześnie-termin na 23. Jutro ma do mnie dzwonić i mamy się umówić pod koniec tygodnia na badanie przepływów w szpitalu i ktg. Ja spakowałam butelkę i mleko. Poprzednio położne dokarmiały z wielką łaską robiąc przy tym nieprzyjemne uwagi, więc tym razem wolę być niezależna od nich. Smoczek też spakowałam, chociaż poprzednio nie był potrzebny a i w szpitalu jest zakaz co jest dla mnie niezrozumiałe 🤔
Jak samo już tak postępuje to lepiej bez kroplówki 😉 są szanse że dzidziuś będzie na święta ❤️🥳
Ja też nie rozumiem takiego zakazu.. Niech se go wsadza...
 
Hejkaaaa ☺️ Czytam i czytam a dziś mi mija termin i cisza🙈 Skurcze jakieś czuje a na ktg nic .. co z rozwarciem i szyjka to nir wiem bo mój ginekolog mnie nie badał od 32 tyg… pierwszy poród 4 dni przed terminem .. a teraz już nie wiem co robić :( dom posprzątany, torba spakowana ..
 
Hejkaaaa ☺️ Czytam i czytam a dziś mi mija termin i cisza🙈 Skurcze jakieś czuje a na ktg nic .. co z rozwarciem i szyjka to nir wiem bo mój ginekolog mnie nie badał od 32 tyg… pierwszy poród 4 dni przed terminem .. a teraz już nie wiem co robić :( dom posprzątany, torba spakowana ..
A dlaczego bez badań zostałaś?
 
Nie wiem sama .. ciagle tylko morfologia i inne takie w żadnych badań szyjki itp . Dziś już mówiłam ze chyba mi się sączą wody a on do mnie ze jak ma poleciec to poleci i będę czuła skurcze i kazał przyjść w poniedziałek
Chyba bym poszła do innego lekarza na kontrolę jeśli bym miała takie obawy jak Ty. Nie ważne że już końcówka ciąży.
 
reklama
Do góry