reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Mi dużo osób polecalo kupować po prostu większe rozmiary ubrań bo bardziej opłacaja się niż typowo ciążowe. Sama jeszcze żadnych ciążowych nie kupowałam wiec nie wiem czy serio tak to wygląda. Orientuje sie może któras z was gdzie moge zamówić spodnie dresowe idealne na ciążę lub leginsy? Chodzi mi bardziej o sprawdzone,może któraś z was kupuje gdzies.
Jeśli chodzi o górę bluzki czy sukienki to wiekszy rozmiar się sprawdza. Jeśli chodzi o spodnie to mi jest nie wygodnie już w zwykłych spodniach nawet jak są w większym rozmiarze to uciskają na brzuch a reszta wygląda jak spodnie obelixa 🥴😅 więc doły mam już ciążowe. Polecam bardzo leginsy ciążowe z gatty. Są mega mi się udało kupić używane. Ale na jesień zimę kupię jeszcze nowe.
 
reklama
Niestety ciążowe rzeczy nie są przeceniane.. Albo szukaj na olx, vinted od dziewczyn mało używane albo w secendheand. A tak to w hm są super ślę mi szkoda kupić spodnie za 130zl które będę nosic tak krótko (a przynajmniej mam nadzieję że wrócę szybko do normy 😅)
W H&M są przecenione. Ale chciałam popatrzeć jeszcze w innych sklepach. Używanych nie chcę. Więc chyba pozostaje mi H&M. W Lidlu nie wiem jak z rozmiarami.
 
Na zalando też są czasem promocje. Ja miałam farta i jakiś czas temu weszłam na zalando lounge i akurat były ciążowe ciuchy. Udało mi się upolować spódnicę i spodnie w naprawdę świetnej cenie ;)
 
Dziewczyny, gdzie kupujecie jakieś ciuchy ciążowe? Jakie sieciówki (poza H&M) ma dział dla ciężarnych żeby można było zamówić przez neta?
Ja na razie tylko jedne leginsy na allegro kupiłam, ale jakieś dżinsy bym jeszcze chciała, a może na wyprzedażach coś się trafi.
Na Zalando teraz sobie zamówiłam, zobaczę jak przyjda. Dzisiaj zamówiłam bluzę z wasala, są oversizowe, wiec i na brzuszek o później
Kupiłam tez super sukienkę w H&M, nie ciążowa, ale super na brzuszek się sprawdza. Zaraz wrzucę prtscr

Po co takie głupie komentarze!? Przecież to otwarty wątek. Kto chce, może pisać
 
Po opisie łatwo znaleźć, cena baaaaardzo atrakcyjna
 

Załączniki

  • 97FBC435-6B60-4FD6-9848-75362B8E1EB7.png
    97FBC435-6B60-4FD6-9848-75362B8E1EB7.png
    439 KB · Wyświetleń: 80
Mi się podoba [emoji16] i będę mogła nosić po ciąży też [emoji4] a żeby znaleźć te przecenione wejść w zakładkę wyprzedaż, potem ona i mama i wtedy masz te wyprzedawane [emoji4]
Jeeej dzięki za info. Znalazam spodnie co mi się mega podobały ale szkoda mi było pełnej kwoty a teraz są na promocji 💖💖💖💖💖
 
Czytam forum regularnie, ale nie bardzo mam czas się udzielać. Dwulatka w domu i do tego praca. Muszę przyznać, że tak jak w pierwszej ciąży mało się stresowałam i martwiłam tak w tej bardzo się boje, ze coś będzie nie tak. W dodatku co chwila łapie jakąś infekcję, prawdopodobnie od córki, która chodzi do żłobka. Strasznie czas mi się dłuży, a do grudnia jeszcze tyle czasu 😓
 
reklama
Czytam forum regularnie, ale nie bardzo mam czas się udzielać. Dwulatka w domu i do tego praca. Muszę przyznać, że tak jak w pierwszej ciąży mało się stresowałam i martwiłam tak w tej bardzo się boje, ze coś będzie nie tak. W dodatku co chwila łapie jakąś infekcję, prawdopodobnie od córki, która chodzi do żłobka. Strasznie czas mi się dłuży, a do grudnia jeszcze tyle czasu 😓
U mnie co prawda pierwsza ciąża ale tez non stop cos mnie martwi i niepokoi a czas to mi się tak dłuży ze masakra! Nie mogę się doczekać tego grudnia a jeszcze tyle czasu
 
Do góry