reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, gdzie kupujecie jakieś ciuchy ciążowe? Jakie sieciówki (poza H&M) ma dział dla ciężarnych żeby można było zamówić przez neta?
Ja na razie tylko jedne leginsy na allegro kupiłam, ale jakieś dżinsy bym jeszcze chciała, a może na wyprzedażach coś się trafi.
Niestety ciążowe rzeczy nie są przeceniane.. Albo szukaj na olx, vinted od dziewczyn mało używane albo w secendheand. A tak to w hm są super ślę mi szkoda kupić spodnie za 130zl które będę nosic tak krótko (a przynajmniej mam nadzieję że wrócę szybko do normy 😅)
 
Dziewczyny,czy wam tez tak się pogorszyła cera w ciąży? Ja miałam od czasu do czasu jakiś wyprysk przy okresie a teraz masakra.. Czym sobie radzicie z tym?
 
Niestety ciążowe rzeczy nie są przeceniane.. Albo szukaj na olx, vinted od dziewczyn mało używane albo w secendheand. A tak to w hm są super ślę mi szkoda kupić spodnie za 130zl które będę nosic tak krótko (a przynajmniej mam nadzieję że wrócę szybko do normy [emoji28])
Ja spodnie długie kupiłam w Lidlu online za 60 albo 70 zł.
Krótkie chyba za niecałe 40
Są bardzo spoko [emoji106]
 
Mi dużo osób polecalo kupować po prostu większe rozmiary ubrań bo bardziej opłacaja się niż typowo ciążowe. Sama jeszcze żadnych ciążowych nie kupowałam wiec nie wiem czy serio tak to wygląda. Orientuje sie może któras z was gdzie moge zamówić spodnie dresowe idealne na ciążę lub leginsy? Chodzi mi bardziej o sprawdzone,może któraś z was kupuje gdzies.
 
Dziewczyny,czy wam tez tak się pogorszyła cera w ciąży? Ja miałam od czasu do czasu jakiś wyprysk przy okresie a teraz masakra.. Czym sobie radzicie z tym?
Ja na początku ciąży miałam burze hormonów na twarzy, około 10 tygodnia spokój, piekna promienna cera☺️ Ale zaczęłam stosować specjalne krem nagietkowy z apteki i mydło do przemywania twarzy tez polecone i używam cały czas.
 
Niestety ciążowe rzeczy nie są przeceniane.. Albo szukaj na olx, vinted od dziewczyn mało używane albo w secendheand. A tak to w hm są super ślę mi szkoda kupić spodnie za 130zl które będę nosic tak krótko (a przynajmniej mam nadzieję że wrócę szybko do normy [emoji28])
Są są. Do mnie dziś dotarła koszula z hm za 29,99. Masa rzeczy jest teraz przeceniona
Screenshot_20210721_184116_com.hm.goe.jpeg
 
reklama
Mi dużo osób polecalo kupować po prostu większe rozmiary ubrań bo bardziej opłacaja się niż typowo ciążowe. Sama jeszcze żadnych ciążowych nie kupowałam wiec nie wiem czy serio tak to wygląda. Orientuje sie może któras z was gdzie moge zamówić spodnie dresowe idealne na ciążę lub leginsy? Chodzi mi bardziej o sprawdzone,może któraś z was kupuje gdzies.
W hm kupiłam dresowe joggersy ciazowe
 
Do góry