reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Cześć, przeszłam tu z innego tematu, teraz mogę dołączyć 😉 mam termin na 24 grudnia. I pytanie, kiedy poznaliscie płeć dziecka? U mnie obecnie 14+4. Czytałam że najszybciej po 16 tygodniu. Jak było u Was?
Ja byłam wczoraj u lekarza jestem w 18 tyg i powiedział mi że na 80% dziewczynka. Wcześniej było pupa odkrecone i nic nie mógł zobaczyć.
 
reklama
Mi wypłaca już ZUS z tego co wiem to ZUS zwolnienie ciążowe wypłaca na czas . Po zakończonym zwolnieniu zazwyczaj czekam góra 3 dni na przelew . Ciąża jest inaczej brana pod uwagę 😊
A no to super i mam nadzieję że tak będzie bo mnie nastraszyli że są jakieś opóźnienia .. chyba że u nas są opóźnienia 😁
 
Ja kupiłam polecony przez koleżankę olejek naturalny z alterry - w Rossmanie są . I nawet są zalecane dla kobiet w ciąży . Jest super . Pachnie jak oliwka dla dzieci ale szybko się wchłania i nie zostawia tego tłustego na skórze .
Ja też kupiłem z rossmana balsam przeciwko rozstepom. Z tego co pamiętam soraya. Ładnie się wchłania. Tam Jest cała edycja dla kobiet w ciąży różnych firm😉 napewno coś znajdziesz dla siebie.
Jak dbacie o skórę w ciązy, żeby zapobiec rozstępom?
 
Mi wypłaca już ZUS z tego co wiem to ZUS zwolnienie ciążowe wypłaca na czas . Po zakończonym zwolnieniu zazwyczaj czekam góra 3 dni na przelew . Ciąża jest inaczej brana pod uwagę 😊
Już wszystko wyjaśnione . Okazało się że koleżanka tam pracuje i sprawdziła mi i na szczęście jestem już w systemie zgłoszona do wypłaty więc w przyszłym tygodniu będę już miała kasę ☺️
 
Już wszystko wyjaśnione . Okazało się że koleżanka tam pracuje i sprawdziła mi i na szczęście jestem już w systemie zgłoszona do wypłaty więc w przyszłym tygodniu będę już miała kasę ☺️
Wybrane macie już imiona dla maluszków? Mi jak lekarz powiedzial że dziewczynka to zaczynam intensywnie myśleć. Może jakieś propozycje?
 
Dziewczyny ja chyba wczoraj poczułam lekkie ruchy a może tylko mi się wydawało .. ale leżąc na brzuchu poczułam na środku takie jak by trzepotanie motylka ☺️
Co do imion to dla dziewczynki : Nela , Zoja i Blanka . A dla chłopca : Filip albo Wiktor ☺️
 
Dziewczyny ja chyba wczoraj poczułam lekkie ruchy a może tylko mi się wydawało .. ale leżąc na brzuchu poczułam na środku takie jak by trzepotanie motylka ☺️
Co do imion to dla dziewczynki : Nela , Zoja i Blanka . A dla chłopca : Filip albo Wiktor ☺️
Ja Jeszcze nie czuje. Moje typy dla dziewczynki to Zuzia, Laura, Kornelia
 
reklama
Dziewczyny ja chyba wczoraj poczułam lekkie ruchy a może tylko mi się wydawało .. ale leżąc na brzuchu poczułam na środku takie jak by trzepotanie motylka ☺️
Co do imion to dla dziewczynki : Nela , Zoja i Blanka . A dla chłopca : Filip albo Wiktor ☺️
Ja nie znam jeszcze płci ale chłopcy to Michał lub Wojtek, w dzieczynkach duże zamieszanie🤷‍♀️ Agata, Marta, Natalia i co chwile nowe misie podobają 😉
 
Do góry