reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Cześć, przeszłam tu z innego tematu, teraz mogę dołączyć 😉 mam termin na 24 grudnia. I pytanie, kiedy poznaliscie płeć dziecka? U mnie obecnie 14+4. Czytałam że najszybciej po 16 tygodniu. Jak było u Was?
 
reklama
Cześć, przeszłam tu z innego tematu, teraz mogę dołączyć 😉 mam termin na 24 grudnia. I pytanie, kiedy poznaliscie płeć dziecka? U mnie obecnie 14+4. Czytałam że najszybciej po 16 tygodniu. Jak było u Was?
Ja już na pierwszych prenatalnych czyli w 12 tygodniu wiedziałam że to chłopiec :) potem zwykle USG u mojej gin tylko to potwierdziło. Więc u mnie szybko.
Ja mam termin na 26.12 :) czekamy na świąteczne dzieci ❤️
 
Cześć, przeszłam tu z innego tematu, teraz mogę dołączyć 😉 mam termin na 24 grudnia. I pytanie, kiedy poznaliscie płeć dziecka? U mnie obecnie 14+4. Czytałam że najszybciej po 16 tygodniu. Jak było u Was?
Hej :) ja jestem teraz w 15+2, dowiedziałam się w 13 tygodniu na prenatalnych :) Będzie chłopak ^^ to tez zależy jak dziecko się ustawi, u mnie odrazu nogi rozłożył hehe i było widać.
 
Jest tu jakaś z was dziewczyna która jest na L4 i pieniądze wypłaca jej ZUS ? U mnie miesiąc płacił pracodawca a teraz będzie robił to zus tylko słyszałam że są takie opóźnienia w wypłacaniu że szok ..
Mi wypłaca już ZUS z tego co wiem to ZUS zwolnienie ciążowe wypłaca na czas . Po zakończonym zwolnieniu zazwyczaj czekam góra 3 dni na przelew . Ciąża jest inaczej brana pod uwagę 😊
 
reklama
Do góry