reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny, a może któraś z Was poleci mi jakieś spodnie ciążowe najlepiej dżinsowe o normalnej długości nogawki - mam 168 cm wzrostu? Zaczyna mi już być niewygodnie w normalnych spodniach, wiec czegoś szukam.
ja na Vinted zamówiłam portki :) Kupiłam sobie 2 pary za łącznie 50zł. Ja wzięłam HM bo tam mierzyłam też na żywo i wiedziałam jaki rozmiar.
 
reklama
Czy myslalyscie już na temat poduszki ciążowej do spania ? Jeśli tak to jakie bierzecie pod uwagę ☺️
Ja tez się właśnie rozglądam za jakaś poduszką bo coraz ciężej mi się zasypia… myśle, ze wybiorę taka w kształcie litery C bo te pełne U wyglądają mega ale boje się, ze będzie mi za gorąco w nocy.
 
Ja teraz jak gorąco to chodzę w sukienkach , dużo fajnych kupiłam sobie w lumpkach ☺️ spodnie jeansowe ciążowe też się tam zdarzają ale ja narazie nie kupuję - poczekam do jesieni bo brzuch już wtedy będzie większy .
 
Ja teraz jak gorąco to chodzę w sukienkach , dużo fajnych kupiłam sobie w lumpkach [emoji3526] spodnie jeansowe ciążowe też się tam zdarzają ale ja narazie nie kupuję - poczekam do jesieni bo brzuch już wtedy będzie większy .
Ja teraz też w sukienkach, ale w razie chłodniejszego dnia lub na wieczór może być potrzeba założenia spodni [emoji846]
 
Jest tu jakaś z was dziewczyna która jest na L4 i pieniądze wypłaca jej ZUS ? U mnie miesiąc płacił pracodawca a teraz będzie robił to zus tylko słyszałam że są takie opóźnienia w wypłacaniu że szok ..
 
reklama
Do góry