reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja byłam na prenatalnych 9 czerwca i usłyszałam, że na 80-90% chłopczyk. Dzisiaj byłam u mojego lekarza na wizycie i na 100% potwierdził, że to synek 🙂 Obecnie 14 tydzień +4. Co do szczepienia to się zastanawiam czy to robić, trochę się boje skutków ubocznych. Mój mąż 2 dni źle się czuł, jakby miał grypę.
 
reklama
Ja byłam na prenatalnych 9 czerwca i na 80-90 % chłopczyk. Dzisiaj byłam u mojego lekarza na wizycie i potwierdził na 100%, że to synek 🙂 Obecnie 14 tydzień +4 dni. Co do szczepienia trochę się obawiam skutków ubocznych, więc zastanawiam się, czy to robić. Mój mąż szczepił się niedawno i przez 2 dni źle się czuł, jakby przechodził grypę.
Zakupów nie planuje wielkich, z racji, że to moje 3 dziecko i mam ubranka i akcesoria po starszych dzieciach. Pewnie bliżej terminu coś dokupie 🙂
 
Co do zakupów to ja się jeszcze wstrzymuje ale go dlatego, że jestem po wielu przejściach i boje się "zapeszac", taka psychiczna blokada ale mam nadzieję że przyjdzie niedługo taki czas że odetchnę i zacznę się cieszyć a nie ciągle bać :)
 
Ja miałam prenatalne w 12 tc i lekarz od razu podał płeć - chłopak. Zastanawiam się czy mógł się pomylic ? Cieszę się bardzo ale zastanwia mnie na ile trafnie to ocenił bo część z Was jak czytam to nie zna jeszcze płci :)
Miałam tak z córką, z tym, że lekarka powiedziała "prawdopodobnie chłopak, na połówkowym potwierdzi" i wtedy już, że na 100% dziewczynka
Ale z Młodszym Synem od początku co usg mówiło chłopak, od razu widać, że chłopak. Nawet się uśmiechałam, że coś on tam między nogami ma, że tak komentują😉
Mi ma prenatalnych powiedziała, że raczej to chłopiec, ale różnie się dzieje i nie może dać 💯 pro pewności. 🤭 Ale jak to moja przyjaciółka mówi, s chłopca ciężko dziewczynkę zrobić. Chociaż znam jeden przypadek gdzie był niby widoczny chłopiec, a okazało się, że jednak dziewczynka. Chyba 12 tydzień to jeszcze za szybko żeby dać takie sto procentowe potwierdzenie płci.
A co myślicie o szczepieniu na covid w ciąży?
I kiedy planujecie pierwsze zakupy?😊😊😊
Ja się zaszczepiłam. W zeszłym tygodniu w 16t druga dawka
 
Oszalałam na badaniach plenatarnych 90% dziewczynka dosłownie tydzień temu . Teraz na wizycie 60 % chłopak 😂 któraś z was miała już taką sytuację ?
 

Załączniki

  • IMG_20210621_182847.jpg
    IMG_20210621_182847.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 109
Ja jutro mam prenatalne a póki co wychodzi na to że dziewczynka, w pierwszej ciąży powiedziano nam ze na 90% dziewczynka a urodził się synek😁
 
Ja 9.07 i szczerze mówiąc nie wiem jak dotrwam, bo ciągle się zastanawiam czy aby na pewno wszystko przebiega ok 😩


Ale zazdroszczę! U mnie cała rodzina mówi, że chłopiec, ale śniło mi się już parę razy, że to dziewczynka i też od początku mam takie przeczucie że jednak ♀️. Ciekawość już mnie zżera 😅
 
Hej. Witam po tygodniu przerwy. Musiałam nadrobić zaległości w czytaniu.dziewczyny chciałam Was przestrzeń przed pisaniem nazw firm sklepów itp. Ponieważ ja jak napisałam jaki lęk stosuje to musiałam na tydz pożegnać się z forum. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry