reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

U mnie żadnych podejrzeń póki co, tylko pupsko chętnie wystawia [emoji23]
5 lipca wizyta dopiero [emoji3061]
Ja 9.07 i szczerze mówiąc nie wiem jak dotrwam, bo ciągle się zastanawiam czy aby na pewno wszystko przebiega ok 😩

Ja idę jutro na wizytę, ostatnio było widać na usg, że będzie chłopczyk, a jutro wszystko się potwierdzi. A moja intuicja podpowiadała cały czas, że dziewczynka. 🤭
Ale zazdroszczę! U mnie cała rodzina mówi, że chłopiec, ale śniło mi się już parę razy, że to dziewczynka i też od początku mam takie przeczucie że jednak ♀️. Ciekawość już mnie zżera 😅
 
reklama
Ja może dowiem się 13lipca na wizycie .. chciała bym chłopca ale czuję coś ze będzie jednak dziewczynka 😁 ale najważniejsze żeby było zdrowe ☺️
 
Ja 9.07 i szczerze mówiąc nie wiem jak dotrwam, bo ciągle się zastanawiam czy aby na pewno wszystko przebiega ok [emoji30]


Ale zazdroszczę! U mnie cała rodzina mówi, że chłopiec, ale śniło mi się już parę razy, że to dziewczynka i też od początku mam takie przeczucie że jednak [emoji3601]. Ciekawość już mnie zżera [emoji28]
Polecam detektor tętna [emoji4]
Na dwa dni mam spokój jak posłucham sobie serduszka [emoji7]
 
Ja miałam prenatalne w 12 tc i lekarz od razu podał płeć - chłopak. Zastanawiam się czy mógł się pomylic ? Cieszę się bardzo ale zastanwia mnie na ile trafnie to ocenił bo część z Was jak czytam to nie zna jeszcze płci :)
 
Ja miałam prenatalne w 12 tc i lekarz od razu podał płeć - chłopak. Zastanawiam się czy mógł się pomylic ? Cieszę się bardzo ale zastanwia mnie na ile trafnie to ocenił bo część z Was jak czytam to nie zna jeszcze płci :)
Mnie lekarz też powiedział w 12 TC, że chłopak. Ja tak czułam od początku.
Kupiłam detektor tętna, bo też się denerwuję, zwłaszcza teraz, kiedy mam odstęp od wizyty do wizyty 4 tygodnie. Czekam na przesyłkę.
 
Ja miałam prenatalne w 12 tc i lekarz od razu podał płeć - chłopak. Zastanawiam się czy mógł się pomylic ? Cieszę się bardzo ale zastanwia mnie na ile trafnie to ocenił bo część z Was jak czytam to nie zna jeszcze płci :)
Mi ma prenatalnych powiedziała, że raczej to chłopiec, ale różnie się dzieje i nie może dać 💯 pro pewności. 🤭 Ale jak to moja przyjaciółka mówi, s chłopca ciężko dziewczynkę zrobić. Chociaż znam jeden przypadek gdzie był niby widoczny chłopiec, a okazało się, że jednak dziewczynka. Chyba 12 tydzień to jeszcze za szybko żeby dać takie sto procentowe potwierdzenie płci.
A co myślicie o szczepieniu na covid w ciąży?
I kiedy planujecie pierwsze zakupy?😊😊😊
 
Mi ma prenatalnych powiedziała, że raczej to chłopiec, ale różnie się dzieje i nie może dać 💯 pro pewności. 🤭 Ale jak to moja przyjaciółka mówi, s chłopca ciężko dziewczynkę zrobić. Chociaż znam jeden przypadek gdzie był niby widoczny chłopiec, a okazało się, że jednak dziewczynka. Chyba 12 tydzień to jeszcze za szybko żeby dać takie sto procentowe potwierdzenie płci.
A co myślicie o szczepieniu na covid w ciąży?
I kiedy planujecie pierwsze zakupy?😊😊😊
Ja planuję się zaszczepić przed jesienią. Rozmawiałam o tym z lekarzem i to chyba najlepsze wyjście.
Mi trudno kupować cokolwiek dla dziecka, mam opór, choć mój mąż chce droższe rzeczy kupować co jakiś czas od lipca, sierpnia. Zobaczymy...
 
Mnie np. Od kawy odrzuciło i dziś rano wypiłam rozpuszczalna z mlekiem i ufff nic mi się nie dzieje 😊 a tak to żadnych mdlosci tylko do toalety czesto biegam
Jak byłam na usg 8 czerwca ginekolog powiedziała że nie widzi nic między nóżkami 🙈
Zobaczymy jak będzie na kolejnej wizycie
Jeśli chodzi o zakupy dla dzidzi to raczej dopiero na jesieni, chyba że coś ładnego w oko wpadnie i najlepiej w neutralnych kolorach żeby później nie było niespodzianki
 
reklama
Ja też z zakupami się narazie wstrzymuję, jakiś hamulec mam ciągle.. liczę, że po drugich badaniach prenatalnych to się zmieni
 
Do góry