reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Gratuluję córki. Fajnie wam że już wiecie. Ja mam dwoch chłopaków o teraz jeszcze czekam ostatnio było odkrecone pupa więc żadnych podejrzeń. Więc czekam z porzadkami na strychu odnośnie ubranek.
 
reklama
O kurde a ja już wszystkim rozpowiedziałm że synek będzie ,😂 bo tak wyszło na prenatalnych ale może faktycznie jeszcze może się zmienić.
Odebrałam wczoraj wynik testu Pappa i jest prawidłowy ❤️ mam tylko nisko położone łożysko przez to dostaliśmy zakaz współżycia oraz coś z przepływami wewnątrzmacicznymi na co dostałam większą dawkę acardu. Dziś będę u swojej gin to dopytam o co chodzi z tymi przepływami.
 
O kurde a ja już wszystkim rozpowiedziałm że synek będzie ,😂 bo tak wyszło na prenatalnych ale może faktycznie jeszcze może się zmienić.
Odebrałam wczoraj wynik testu Pappa i jest prawidłowy ❤️ mam tylko nisko położone łożysko przez to dostaliśmy zakaz współżycia oraz coś z przepływami wewnątrzmacicznymi na co dostałam większą dawkę acardu. Dziś będę u swojej gin to dopytam o co chodzi z tymi przepływami.
Czujecie już ruchy dziecka?
 
reklama
Do góry