reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
to nic tylko wam pozazdrościć ja już mam problem zmieścić się w spodnie. O spodenkach krótkich mogę tylko pomarzyć ze się w nie zmieszczę. Muszę kupić jakieś spodenki 😊
Może rzeczywiście przy tyłozgięciu tak mamy. Ja większość krótkich na szczęscie mam z gumką w pasie więc liczę na to, że będa się rozciągać razem z brzuchem😅


Ale pech z tymi spodniami z vinted, można je oddać?
 
Hej, a co stosujecie na zapobieganie rozstępom ?
Ja codziennie masuję brzuch balsamem regenerującym samarite, czasem szczotkowanie na sucho wjedzie jak nie zapomnę (ale najczęściej zapominam😂). Mam nadzieję, że uda mi się ich uniknąć, moja mama i babcia praktycznie nie mają rozstępów więc może i mi się poszczęści 🙈
 
Ja codziennie masuję brzuch balsamem regenerującym samarite, czasem szczotkowanie na sucho wjedzie jak nie zapomnę (ale najczęściej zapominam😂). Mam nadzieję, że uda mi się ich uniknąć, moja mama i babcia praktycznie nie mają rozstępów więc może i mi się poszczęści 🙈
Ojjj to zazdroszcze, bo geny robią prawie całą robotę.. ja już miałam drobne przed ciążą więc wiem ze nie unikne tego. Póki co dwa razy dziennie stosuje balsam z rossmanna Palmer's Cocoa Butter Formula Massage Cream for Stretch Marks, czytam opinie niby nie jest zły
 
Hej, a co stosujecie na zapobieganie rozstępom ?
Ja właśnie zastanawiam się nad tym co kupić .. już muszę zacząć stosować bo zaczynają mi się pojawiać rozstępy 😳 dzisiaj byłam na badaniach krwi i rozłożyli mi na 2 dni bo stwierdziły że za dużo na jeden raz ☺️dzisiaj 6 próbówek a jutro 7 . Już dzisiaj 200 zł mniej w portfelu
 
Ja właśnie zastanawiam się nad tym co kupić .. już muszę zacząć stosować bo zaczynają mi się pojawiać rozstępy 😳 dzisiaj byłam na badaniach krwi i rozłożyli mi na 2 dni bo stwierdziły że za dużo na jeden raz ☺️dzisiaj 6 próbówek a jutro 7 . Już dzisiaj 200 zł mniej w portfelu
Ojejku, a co za badania robisz że tyle krwi ci wysysają?
 
reklama
Do góry