reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

ja mieszkam jakieś 20km od Rotterdamu w Maassluis. To lubisz zmieniać tak miejsce zamieszkania czy po prostu jesteś zmuszona swoją sytuacja? Dzisiaj ostatni dzień 12 tygodnia 😊. Brzuszek już trochę widać, co bym nie zjadła to zaraz mi go wypycha 😊
Właśnie sprawdziłam w google, ładnie tam jest :) a mieszkasz tam z całą rodziną czy wyjechałaś sama z partnerem albo sama? Ja byłam tylko w Amsterdamie i w dodatku raz, bardzo chciałam jechać drugi raz przed wylotem tu do Australii bo mam bardzo pozytywne wspomnienia z pierwszej wizyty. Ale zawsze coś wypadało. Ja od dziecka gdy miałam 10lat to marzyłam aby mówić po francusku i mieszkać we Francji. I wyjechałam tam do liceum i potem już dużo podróżowałam, skończyłam tam liceum i potem studia. No i mój przyjaciel jest teraz moim mężem :) to Twoja pierwsza ciąża? Bo ja w pierwszej w ogóle brzucha przez pierwsze miesiące nie miałam i nawet cisnęłam crossfit do 37tc, a teraz to kompletnie inaczej, zaczynam 11tc i mega czuję ciążę i czuję że zaraz mi wyskoczy brzuch zresztą już mam wrażenie że widać. Dobrego weekendu 😘
 
reklama
Właśnie sprawdziłam w google, ładnie tam jest :) a mieszkasz tam z całą rodziną czy wyjechałaś sama z partnerem albo sama? Ja byłam tylko w Amsterdamie i w dodatku raz, bardzo chciałam jechać drugi raz przed wylotem tu do Australii bo mam bardzo pozytywne wspomnienia z pierwszej wizyty. Ale zawsze coś wypadało. Ja od dziecka gdy miałam 10lat to marzyłam aby mówić po francusku i mieszkać we Francji. I wyjechałam tam do liceum i potem już dużo podróżowałam, skończyłam tam liceum i potem studia. No i mój przyjaciel jest teraz moim mężem :) to Twoja pierwsza ciąża? Bo ja w pierwszej w ogóle brzucha przez pierwsze miesiące nie miałam i nawet cisnęłam crossfit do 37tc, a teraz to kompletnie inaczej, zaczynam 11tc i mega czuję ciążę i czuję że zaraz mi wyskoczy brzuch zresztą już mam wrażenie że widać. Dobrego weekendu 😘
Ja zawsze marzyłam o podróży do Australii. Od dziecka mnie fascynuje. 🙂
 
Mam takie wyrzuty sumienia przez to co jem... sam syf. Fast food, słodycze, napoje słodzone ( właściwie to cukier do picia xD) i to coraz częściej. 3 lata temu schudłam 20kg, z 74 na 54kg, jadłam zdrowo, chodziłam na siłownie a jak nie to zawsze jakaś inna aktywność. Od 1,5 roku znowu zaczęłam jeść g*wna i mniej się ruszać, a teraz to już maksymalnie przeginam. Chyba dałam sobie przyzwolenie na to bo jestem w ciąży. Ale nie mogę się zebrać żeby zacząć jest zdrowo :( dzisiaj to już mam kryzys. Cały czas o tym myśle wiec jedzenie mi nie poprawia wcale humoru, a jednak żre. 🤨 nie mam nawet pomysłu na zdrowe żarełko, wszystko mi wyszło z głowy. Mój mózg nie chce tego jedzenia 😄 już nawet nie chodzi aż tak bardzo o tą wagę, ale o jakoś tego jedzenia. Czuje się jak śmietnik.
Ja przez mdłości jem tylko to, na co aktualnie mogę patrzeć, ostatnio czipsy i żelki. Piję tylko słodkie i gazowane. W przeciwnym razie nie jadłabym nic, więc wybieram mniejsze zło. Już 12 tc, więc od kilku dni wchodzi jakiś obiad też, ale 2 miesiace nie jadłam prawie nic. W poprzedniej ciąży było podobnie i syn je wszystko ;)
 
Witam przyszłe mamusie😍
Jestem całkowicie zielona w temacie ciąży 🙈 10 lat starania i nic... daliśmy sobie czas do końca tego roku... ciagle mówiłam co ma być to będzie 😍 11 kwietnia obudziłam się z bólem myśle no tak miesiączka🤣 po dniu oczekiwania nic... coś mnie tknęło i zrobiłam test🥰 dokładnie 10 sekund czekałam na wynik i ku mojemu zaskoczeniu pozytywny 😍😍
Szok i niedowierzanie... 8 tydzień pierwsza wizyta u położnej ( na stałe mieszkam w Holandii) i co???? Pani mówi ze ma niespodziankę bo są dwa 👶🏻👶🏻!!!! Tak wiec trzymam kciuki żeby do grudnia wytrzymać🤣
 
Witam przyszłe mamusie😍
Jestem całkowicie zielona w temacie ciąży 🙈 10 lat starania i nic... daliśmy sobie czas do końca tego roku... ciagle mówiłam co ma być to będzie 😍 11 kwietnia obudziłam się z bólem myśle no tak miesiączka🤣 po dniu oczekiwania nic... coś mnie tknęło i zrobiłam test🥰 dokładnie 10 sekund czekałam na wynik i ku mojemu zaskoczeniu pozytywny 😍😍
Szok i niedowierzanie... 8 tydzień pierwsza wizyta u położnej ( na stałe mieszkam w Holandii) i co???? Pani mówi ze ma niespodziankę bo są dwa 👶🏻👶🏻!!!! Tak wiec trzymam kciuki żeby do grudnia wytrzymać🤣
Super gratulacje❤️❤️
 
Witam przyszłe mamusie😍
Jestem całkowicie zielona w temacie ciąży 🙈 10 lat starania i nic... daliśmy sobie czas do końca tego roku... ciagle mówiłam co ma być to będzie 😍 11 kwietnia obudziłam się z bólem myśle no tak miesiączka🤣 po dniu oczekiwania nic... coś mnie tknęło i zrobiłam test🥰 dokładnie 10 sekund czekałam na wynik i ku mojemu zaskoczeniu pozytywny 😍😍
Szok i niedowierzanie... 8 tydzień pierwsza wizyta u położnej ( na stałe mieszkam w Holandii) i co???? Pani mówi ze ma niespodziankę bo są dwa 👶🏻👶🏻!!!! Tak wiec trzymam kciuki żeby do grudnia wytrzymać🤣
Powodzenia 🙂
 
Witam przyszłe mamusie😍
Jestem całkowicie zielona w temacie ciąży 🙈 10 lat starania i nic... daliśmy sobie czas do końca tego roku... ciagle mówiłam co ma być to będzie 😍 11 kwietnia obudziłam się z bólem myśle no tak miesiączka🤣 po dniu oczekiwania nic... coś mnie tknęło i zrobiłam test🥰 dokładnie 10 sekund czekałam na wynik i ku mojemu zaskoczeniu pozytywny 😍😍
Szok i niedowierzanie... 8 tydzień pierwsza wizyta u położnej ( na stałe mieszkam w Holandii) i co???? Pani mówi ze ma niespodziankę bo są dwa 👶🏻👶🏻!!!! Tak wiec trzymam kciuki żeby do grudnia wytrzymać🤣
gratuluje sama byłam w ciąży z 2 , 12 lat temu 😁 , tym razem jeden w brzuszku 😃
 
reklama
Witam przyszłe mamusie😍
Jestem całkowicie zielona w temacie ciąży 🙈 10 lat starania i nic... daliśmy sobie czas do końca tego roku... ciagle mówiłam co ma być to będzie 😍 11 kwietnia obudziłam się z bólem myśle no tak miesiączka🤣 po dniu oczekiwania nic... coś mnie tknęło i zrobiłam test🥰 dokładnie 10 sekund czekałam na wynik i ku mojemu zaskoczeniu pozytywny 😍😍
Szok i niedowierzanie... 8 tydzień pierwsza wizyta u położnej ( na stałe mieszkam w Holandii) i co???? Pani mówi ze ma niespodziankę bo są dwa 👶🏻👶🏻!!!! Tak wiec trzymam kciuki żeby do grudnia wytrzymać🤣
Gratuluję ♥️
 
Do góry