reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Nie chciałam pokazywać bebola ale jestem ciekawa jak myślicie czy to jest sadelko czy już brzuch mi wypycha? Zdjęcie że spodniami wysoko to brzuch luźny nie wypiety nie wciągnięty, a ten gdzie widac brzuch to wciągnęłam żeby widać było różnice. 😂 co o tym myslicie?
 

Załączniki

  • 7dc8f1fa-256a-428f-b725-8ae5a2516eb9.jpg
    7dc8f1fa-256a-428f-b725-8ae5a2516eb9.jpg
    172,5 KB · Wyświetleń: 106
  • ef44e612-0f88-470d-ac5f-4bfb59646d10.jpg
    ef44e612-0f88-470d-ac5f-4bfb59646d10.jpg
    134,5 KB · Wyświetleń: 106
reklama
Ja też jestem fanką herbaty i yerba mate. Teraz w ciąży pije czarną słabą herbatę z cytryną, miętę, pokrzywę i melisę, ale zazwyczaj samą wodę. Zależy od dnia na co mam ochotę, ja to i tak zrezygnowałam z tyłu rzeczy że jeśli było która zabrał herbatę to bym się zapłakała
 
Ja znów miałam taką ochotę na żurek z ziemniakami jajkiem i kiełbasą ... Zrobiłam i ledwo co zjadłam bo mnie mdliło 😑 a tak mi burczało w brzuchu 😂 już sama nie rozumiem swojego organizmu ... I ogólnie będę musiała wybrać się do lekarza rodzinnego bo na twarzy mam taką kaszkę na twarzy maleńkie krosteczki gdzie ja nie mam problemu z trądzikiem w ogóle . Także dermatolog będzie chyba potrzebny .
 
Też mnie panika lekka łapie, wczoraj ogarnęło mnie złe przeczucie. Czuję strach jeśli chodzi leczenie covid i zarodek, tyle leków przyjmuję, które mogą zaszkodzić. Do tego mają sprawne tylko przenośne usg przez powłoki brzuszne i nie da się zmierzyć wielkości tak małego płodu oraz częstotliwości serca. Mi się wciąż nie poprawia, leki nie działają, cały czas nowe chcą wprowadzać, łącznie choruje już 2tygodnie, od tygodnia leżę w szpitalu na tlenie. Tak bardzo chciałabym, żeby maluch przetrwał ale wiem, że to nie zależy ode mnie. Tyle w ostatnich dniach ciąż zostało straconych a mamy nie miały covidu. Chciałabym wyjść z tego cało z moim pakiecikiem🥺
Twoj dzidzius jest silny. Jakby się miało cos stać to juz by juz serduszko nie bilo. Czytałam gdzies o kobietach w ciąży, które tak jak Ty przechodziły covid i było wszystko dobrze. Jestem pewna, że też tak będzie u Ciebie;)
 
Nie chciałam pokazywać bebola ale jestem ciekawa jak myślicie czy to jest sadelko czy już brzuch mi wypycha? Zdjęcie że spodniami wysoko to brzuch luźny nie wypiety nie wciągnięty, a ten gdzie widac brzuch to wciągnęłam żeby widać było różnice. 😂 co o tym myslicie?

No już po mału śliczny się robi 😍😍😍
 
A ja siedzę i myśle co na obiad zrobić 😅😅😅
Moje maluchy to polowe produktów nie jedza 😏 u mnie ugotowanie czegoś co zje każdy graniczy z cudem xD
 
Też tak uważam. Podobnie jest z camembertem, który uwielbiam, wszędzie straszą że nie można, a można bo te produkowane w PL są najczęściej z mleka pasteryzowanego, potwierdzone u ginekologa. Warto czytać skład [emoji6]
Ja nie wiedziałam że można ☺ uwielbiam ☺
 
Ale macie piękne brzuszki. U mnie nic nie widać, jestem jaka byłam 🙂
U mnie brzuch też raczej bez zmian, ale biust mam taki, że 😮😮😮😮
Dzień dobry dziewczyny [emoji4] trzeba skorzystać z chwili spokoju zanim synowie wstaną i napić się kawy w ciszy. Pijecie nadal kawę? Ja i tak piję słaba z mlekiem i jedna dziennie więc chyba przy tym zostanę.

Co do ketonów to ja jestem ciekawa czy mi wyjdą, zwłaszcza, że ograniczam węglowodany
Piję dwie dziennie, tylko rozpuszczalne, bo z ekspresu mi przestała smakować
Dziewczyny a co myślicie o jeżdżeniu na rowerze ? Można czy nie ? Chodzi mi o taką spokojna jazdę bez wysiłku większego
Ja jeżdżę, korzystam póki jeszcze mogę, bo za chwilę będę więcej leżeć niż chodzić 😕
A ja mam takie pytanie - mimo fatalnych mdłości też mam ciągle chęć na lody, tak jak już pisałyście.
Ale nie jestem pewna czy je można? Czy np jecie sorbety (bez mleka/jajek), żeby nie było ryzyka salmonelli? W internecie z jednej strony jest info, że absolutnie nie można, a z drugiej, że można w rozsądnych ilościach i już nie wiem. A taki sorbet nawet bym zjadła...
Jem lody, w poprzednich ciążach też jadłam.

Współczuję Dziewczyny strat.

Piękny dzień, taki już letni, uwielbiam. Od razu mam lepsze nastawienie.
 
reklama
Do góry