reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Twoj dzidzius jest silny. Jakby się miało cos stać to juz by juz serduszko nie bilo. Czytałam gdzies o kobietach w ciąży, które tak jak Ty przechodziły covid i było wszystko dobrze. Jestem pewna, że też tak będzie u Ciebie;)
Dziękuję za wsparcie 💙 w tym szpitalu złe myśli mnie dopadają, już za długo tu leżę, a końca nie widać.
 
reklama
A u mnie kolejny dzień mdłości , u mnie 7 i 2 także jeszcze potrwa. Lekarz mi pozwolił na delikatne ćwiczenia do 1 trymestr. Ale i tak nie mam siły poczekam do 2 trymestru i zacznę coś się ruszać. Narazie spacery i jest git . Kciuki za wszystkie wizyty dzisiejsze . Miłego popołudnia 😘
 
@As.ia95 @.Asha. Dzięki, zatem kupię sobie czekoladowe grycana i wciągnę :D
Ja bym mogła jeść bez końca te 🤣 No uzależnienie 😁
Ja też jestem fanką herbaty i yerba mate. Teraz w ciąży pije czarną słabą herbatę z cytryną, miętę, pokrzywę i melisę, ale zazwyczaj samą wodę. Zależy od dnia na co mam ochotę, ja to i tak zrezygnowałam z tyłu rzeczy że jeśli było która zabrał herbatę to bym się zapłakała
yerba mate pijesz nadal ? Ja się nią zaczynam interesować bardzo i ostatnio czytałam, ze można do 500ml
 

Załączniki

  • 8C565057-FE9F-49E7-82D7-A1F651565F1B.jpeg
    8C565057-FE9F-49E7-82D7-A1F651565F1B.jpeg
    47,6 KB · Wyświetleń: 31
reklama
Do góry