reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Mi lekarz powiedział, że tak się zdarza, kiedy pęknie jakieś naczynko krwionośne.


A czy moze takie naczynko pekac przy zaparciach? 3 maja mialam plamienie pozniej 4 malutka kropeczka, 5 przed wizyta znowu sie pojawilo plamienie, 6,7 w miare spokoj i dzis znowu sie pojawilo a przez hemoroidy mam.problem z zaparciami...
 
Mój lekarz z kartą ciąży zwklekał do 8+2. W 6+2 słyszał serce ale słabo więc stwierdził że nie będziemy się spieszyć. A cesarkę to same sobie wymyślamy 🤣🤣🤣🤣 jeżeli są wskazania do CC to będzie lub jeżeli była pierwsza CC to druga zwykle jest z urzędu. Mam nadzieję na CC bo inaczej sobie nie wyobrażam 🤣🤣🤣
Przy drugim porodzie nie mają prawa zmusić cię do porodu naturalnego, nawet jak poprzednio rodziłaś naturalnie. Jeżeli rodzisz drugi raz masz prawo do skierowania na cesarskie cięcie. Koleżanka prawniczka mi to mówiła.
 
A czy moze takie naczynko pekac przy zaparciach? 3 maja mialam plamienie pozniej 4 malutka kropeczka, 5 przed wizyta znowu sie pojawilo plamienie, 6,7 w miare spokoj i dzis znowu sie pojawilo a przez hemoroidy mam.problem z zaparciami...
Tak, to może być przez zaparcia
 
Mama to samo, leżę z covidem pod tlenem i się zamartwiam czy zarodek wytrzyma i żeby dalej biło serduszko.
Ja to chyba w pelni uwierze, ze jestem w ciazy jak bede w połowie, a może nawet wtedy nie. Na razie powiedzieliśmy teściów, bo niestety z nimi mieszkamy 😪 i moim rodzicom. Ale z uwagą, żeby nikomu nie mówili, bo różnie może być
A teraz wkurzam się strasznie jak teściowa chce mi gotować i mówi, że mam powoli chodzić... I jak mama codziennie dzwoni pytać jak się czuje. Jakbyśmy mieszkali sami, to byśmy nikomu nie mówili dopóki nie byłoby widać, bo nie musiałabym ukrywać się że zwolnieniem lekarskim.
 
reklama
Przy drugim porodzie nie mają prawa zmusić cię do porodu naturalnego, nawet jak poprzednio rodziłaś naturalnie. Jeżeli rodzisz drugi raz masz prawo do skierowania na cesarskie cięcie. Koleżanka prawniczka mi to mówiła.
Hmm nie przeżyłam naturalnego porodu ale moja pierwsza cesarka była traumatyczna bo znieczulenie w kręgosłup nie zadziałało zaczęli mnie ciąć a ja wszystko czułam dopiero jak zaczęłam kopać nogami z bólu to szybko dali mi znieczulenie ogólne także nie za fajnie 😞
 
Do góry