reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Żegnam się dziewczyny, niestety nie było mi dane być grudniowa mama, wczoraj na wizycie nie było serduszka, obumarło jakieś 2 tyg temu.
Życzę Wam wszystkim nudnych ciąż i pomyślnym lekkich porodów i zdrowych dzieci ❤️❤️
Ściskam mocno! Przesyłam dobre myśli. ♥️
 
reklama
Będę robić prenatalne + pappa że względu na wiek. Jak coś wyjdzie nie tak to dopiero zapłacę za Sanco.
Hej, ja robiłam NIFTY w poprzedniej ciąży i byłam bardzo zadowolona. Niestety dziecko się zatrzymało, ciąża obumarła - miałam łyżeczkowanie - i ten okres tuż po łyżeczkowaniu był okropny, kiedy nie znałam przyczyny. Potem dowiedziałam się z NIFTY, że to typowa aberracja chromosomowa, ot, ruletka, co się mogło przytrafić bez żadnej przyczyny - miałam w ramach ceny badania konsultację tel. z lekarzem genetykiem - i to było bezcenne, poczułam się o wiele lepiej. Więc nie żałuję ani złotówki na to badanie i na pewno NIFTY teraz powtórzę.
 
Nie, skurczy nie miałam, za to wszystko inne czyli senność, mdłości, wymioty, wrażliwość na zapachy, płaczliwość :))
dzisiaj od rana miał kilka dziwnych skurczy jestem ciekawa czy to wina powiększającej się macicy czy kolejna niespodzianka, to moja pierwsza ciąża wszystko jest dla mnie nowe 🙂
 
Niestety u mnie mdłości nadal silne + wymioty rano. Testuję rodzaje jedzenia, które mi wchodzą. Aktualnie: rano na pusty żołądek banan ewentualnie obrane ze skórki jabłko; płatki kukurydziane zwykłe Corn Flakes + mleko 0,5%; zwykła sucha bułka; twaróg półtłusty bio. Nie uważałam wielu z tych rzeczy - płatki, bułki - za jedzenie do tej pory, ale jakoś się trzeba ratować :)) staram się jeść małe porcje tak co 3 godziny. Mam nadzieję, że bliżej 12 tygodnia to będzie przechodzić!
o to widzę, ze jesz to co ja w dniach kryzysu 😂
 
Zapomniałam wam wstawić zdjęcie mojej fasolki z tamtego tyg ,ciężki miałam tydzień
 

Załączniki

  • CF57EAC4-6503-450C-B97F-E7A6B62100AC.jpeg
    CF57EAC4-6503-450C-B97F-E7A6B62100AC.jpeg
    344,4 KB · Wyświetleń: 88
reklama
dzisiaj od rana miał kilka dziwnych skurczy jestem ciekawa czy to wina powiększającej się macicy czy kolejna niespodzianka, to moja pierwsza ciąża wszystko jest dla mnie nowe 🙂
Cieszę się, że już u Ciebie dobrze.
Ja czuję się tak samo, nie wiem, co jeszcze mnie czeka. To też moja pierwsza ciąża i im dalej tym więcej dziwnych objawów i się martwię.
 
Do góry