reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny czy tez lepiej radzicie sopobie z mdlosciami? Bo jak jem i nie doprowadzam do głodu i pije dużo i jestem aktywna to jest ok i zastanawiam się, czy to kwestia, ze organizm się trochę przystosował i radzi sobie lepiej?

Trochę się boje, ze cos nie tak, bo mdlilo mnie mocniej dużo, ale teraz jakby mdli lekko i odrzuca od wielu rzeczy tylko, ze ich nie jem po prostu. U mnie dzis 8+5
Niestety u mnie mdłości nadal silne + wymioty rano. Testuję rodzaje jedzenia, które mi wchodzą. Aktualnie: rano na pusty żołądek banan ewentualnie obrane ze skórki jabłko; płatki kukurydziane zwykłe Corn Flakes + mleko 0,5%; zwykła sucha bułka; twaróg półtłusty bio. Nie uważałam wielu z tych rzeczy - płatki, bułki - za jedzenie do tej pory, ale jakoś się trzeba ratować :)) staram się jeść małe porcje tak co 3 godziny. Mam nadzieję, że bliżej 12 tygodnia to będzie przechodzić!
 
reklama
Niestety muszę się z wami pożegnać. W piątek było widać pecherzyk i miałam lekkie brazowe plamienie. Niestety dziś nic nie widać i leci krew. Mam 2 córki one mi daje siły, to2 poronienie w ciągu roku. Trzymam za każdą z was kciuki aby wszystko bylo ok. Mi niestety już nie będzie dane zostać mamusia. 😭
Ściskam Cię mocno. Sama przeżyłam poronienie w zeszłym roku. Trzymam kciuki za Ciebie - żeby przyszłość ułożyła Ci się tak, jak wymarzysz. Więcej nic mądrego nie powiem, bo pamiętam, jaki to był ból.
 
Niestety muszę się z wami pożegnać. W piątek było widać pecherzyk i miałam lekkie brazowe plamienie. Niestety dziś nic nie widać i leci krew. Mam 2 córki one mi daje siły, to2 poronienie w ciągu roku. Trzymam za każdą z was kciuki aby wszystko bylo ok. Mi niestety już nie będzie dane zostać mamusia. [emoji24]
Przykro mi bardzo, ściskam cię mocno[emoji3590]
 
6016B1C1-3E25-4A00-A9C9-4FADE8BC2489.jpeg
Krwiaczek dalej sobie jest, ale lekarz kazał się nie przejmować bo nie wygląda strasznie. Dzisiaj 8+0 a fasolka chce sobie być 8+2 😄 to teraz mam dwóch lekarzy, tego na NFZ zostawiam, ale prywatnie zostaje. Bezpieczniej się czuje ✌🏼
 
I znowu mam dola ;( dwa razy miałam silne pociągnięcia w macicy przedwczoraj i objawy ustały, ani piersi nie bolą, sa miękkie, sutki tez a były twarde i sterczące ani mdłości już nie mam, zapachy przestały przeszkadzać :( jestem załamana i mam przeczucie, ze przestała się rozwijać :( wizyta dopiero w poniedziałek :(
 
I znowu mam dola ;( dwa razy miałam silne pociągnięcia w macicy przedwczoraj i objawy ustały, ani piersi nie bolą, sa miękkie, sutki tez a były twarde i sterczące ani mdłości już nie mam, zapachy przestały przeszkadzać :( jestem załamana i mam przeczucie, ze przestała się rozwijać :( wizyta dopiero w poniedziałek :(
Nie martw się. Nic nie jest przesądzone. Musisz wierzyć, że będzie dobrze. Ja w to wierzę, choć piątkowa wizytę traktuję jak wyrok. Trzymaj się i nie poddawaj
 
I znowu mam dola ;( dwa razy miałam silne pociągnięcia w macicy przedwczoraj i objawy ustały, ani piersi nie bolą, sa miękkie, sutki tez a były twarde i sterczące ani mdłości już nie mam, zapachy przestały przeszkadzać :( jestem załamana i mam przeczucie, ze przestała się rozwijać :( wizyta dopiero w poniedziałek :(
Spokojnie, mi dosłownie wszystkie objawy ustały, nie mam mdłości, cycki tez nie bolą. Nawet już śpię lepiej. Czuje się jak zwykle. A wszystko jest ok, od tego czasu miałam już dwa badania i wszystko dobrze , także spokojnie 😊
 
Spokojnie, mi dosłownie wszystkie objawy ustały, nie mam mdłości, cycki tez nie bolą. Nawet już śpię lepiej. Czuje się jak zwykle. A wszystko jest ok, od tego czasu miałam już dwa badania i wszystko dobrze , także spokojnie 😊
A w którym tygodniu jesteś? Tez śpię lepiej dużo... psychika wykańcza.
 
I znowu mam dola ;( dwa razy miałam silne pociągnięcia w macicy przedwczoraj i objawy ustały, ani piersi nie bolą, sa miękkie, sutki tez a były twarde i sterczące ani mdłości już nie mam, zapachy przestały przeszkadzać :( jestem załamana i mam przeczucie, ze przestała się rozwijać :( wizyta dopiero w poniedziałek :(
Mi co parę dni objawy mijają i wtedy szaleję z jedzeniem ile się da:)
Pamiętaj spokój w ciąży jest najważniejszy
 
reklama
Do góry