reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

U mnie same mdłości póki co, ale nie mam tak ze konkretnie od jakiegoś produktu mnie odrzuca.. i okropna zgaga :( nawet pod koniec pierwszej ciąży takiej okropnej nie miałam 🤭
U nas ciąża zaskoczenie Bo ze spirala ... 🙈
 
reklama
Ja za wizyty płace 160 zł mieszkam w woj. łódzkim.
Moją panią gin znalazłam z portalu znanylekarz,
Czyli za wizytę płace niedużo.
 
Hej dziewczyny mam do was pytanie. Wizytę u nowego ginekologa mam dopiero w przyszły piątek i dzisiaj byłam zrobić część badań prywatnie i właśnie dostałam wyniki ft3 i ft 4, samego tsh nie robiłam bo będę na NFZ robić i w ft4 wyszedł mi wynik 8.81 pmol/l i wychodzi, że to niedoczynność tarczycy bo norma jest od 11 i nie wiem teraz czy mam na gwałt starać się przełożyć wizytę czy z tym wynikiem mogę poczekać na spokojnie do następnego piątku. Ostatni raz badałam tarczycę dwa lata temu i wszystko było w normie.
 
Tsh by się przydało. Spróbuj przełożyć wizytę bo tarczyca jest ważna dla płodu i ciąży.
Przyjmujesz witaminy dla kobiet z jodem?
Solisz solą jodowaną?
Niedobory jodu często są przyczyną niedoczynności.
 
Hej dziewczyny mam do was pytanie. Wizytę u nowego ginekologa mam dopiero w przyszły piątek i dzisiaj byłam zrobić część badań prywatnie i właśnie dostałam wyniki ft3 i ft 4, samego tsh nie robiłam bo będę na NFZ robić i w ft4 wyszedł mi wynik 8.81 pmol/l i wychodzi, że to niedoczynność tarczycy bo norma jest od 11 i nie wiem teraz czy mam na gwałt starać się przełożyć wizytę czy z tym wynikiem mogę poczekać na spokojnie do następnego piątku. Ostatni raz badałam tarczycę dwa lata temu i wszystko było w normie.
Hej, ja bym nie czekała bo z tarczyca nie ma żartów na początku ciąży. Tak mi powiedziała moja lekarka . Nigdy nie miałam problemów z tarczyca a w ciąży tsh leciutko wyżej i dostałam od razu tabletki i mam je brać i nie przerywać mimo ze tsh spadło i jest na idealnym poziomie. Także ja bym nie czekała.
 
A smarujesz czymś brzuch? Chodzi mi o jakieś balsamy lub kremy do ciała? Bo w sumie to niewiem czy można czymś smarować.
W ramiona i uda narazie nie chce próbować bo się boję 😱.
Wcześniej używałam balsamów, a teraz bio oil. Nic się nie dzieje, nic nie piecze 😄 ale tez mam trochę odstępu bo zastrzyki robię o 20, a olejek nakładam przed spaniem i rano
 
Hej dziewczyny mam do was pytanie. Wizytę u nowego ginekologa mam dopiero w przyszły piątek i dzisiaj byłam zrobić część badań prywatnie i właśnie dostałam wyniki ft3 i ft 4, samego tsh nie robiłam bo będę na NFZ robić i w ft4 wyszedł mi wynik 8.81 pmol/l i wychodzi, że to niedoczynność tarczycy bo norma jest od 11 i nie wiem teraz czy mam na gwałt starać się przełożyć wizytę czy z tym wynikiem mogę poczekać na spokojnie do następnego piątku. Ostatni raz badałam tarczycę dwa lata temu i wszystko było w normie.
konieczne jest zrobienie całej trójki tarczycowej (tsh, ft3 i ft4) w jednym badaniu. Prawdopodobnie przy tym poziomie ft4 masz wysokie tsh lub niedługo gwałtownie wzrośnie. Ja na Twoim miejscu, zrobiłabym jak najszybciej badania. Sama mam hashimoto i niedoczynnosc od kilku lat wiec coś niestety o tym wiem..
 
reklama
Do góry