reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Mi tez czasami krew poleci właśnie jak na żyłkę trafię, ale póki co ani jednego siniaka. Tez wcześniej oglądałam filmiki na yt i tam tez widziałam, że niektórzy mieli aż takie wielkie siniaki. Może masz predyspozycje do tego. Wiem, ze można jeszcze w uda albo ramiona, może tam Ci będzie lepiej
A smarujesz czymś brzuch? Chodzi mi o jakieś balsamy lub kremy do ciała? Bo w sumie to niewiem czy można czymś smarować.
W ramiona i uda narazie nie chce próbować bo się boję 😱.
 
reklama
Wiem, jakie to trudne. Jak wczoraj po wizycie na sorze zobaczyłam, że dziecko mierzy tyle co w czwartek, to się przerazilam i nie mogłam spać w nocy. Chciałabym, żeby to błąd sprzętu. Wydaje mi się jednak, że małe wyglądało bardziej "ludzko", niestety zdjęcia nie dostałam. Pozostaje czekać na piątek

To napewno przez sprzet, inny lekarz itd. Ja sie umowilam na jutro na 16 do doktorki, musze wiedziec czy napewno wszystko jest ok, choc niestety mam zle przeczucia :(
 
Ja dziś rana nie wymiotowałam ale nudności mnie męczą.... do tego boli mnie brzucho i mimo, że miałam jechać po zakupy bo pustka w lodowce to leżę bo się boje :/
 
Ja jutro mam wizytę o 14 godz i będzie 6+3 , tak bardzo bym chciała żeby był już zarodek i serduszko ❤️ i u siebie zauważyłam że nie mogę jeść w ogóle kurczaka ani nawet szynki z kurczaka bo mnie tak strasznie mdli ... Dobrze że mięso wieprzowe wchodzi dobrze 🤪
 
Witajcie, u mnie wreszcie świeci słońce :) ale, żeby nie było zbyt kolorowo, dzieci wstały z katarami 😂 powiem Wam, że czytam ile placicie za wizyty i jestem w szoku, 400 zł to strasznie dużo. Ale chyba wszystko teraz podrożało. Ostatnio byłam z dzieciakami u dentysty i też ceny poszły w górę i do tego dodatkowe "covidowe" opłaty... W ogóle jakiś miesiąc temu wyrzuciłam większość rzeczy z wyprawki po moich dzieciach, w tym moją ukochaną poduszkę do karmienia 😂 i będę musiała wszystko kompletowac od nowa. Do tego musimy wymienić auto, bo w piątkę już się nie zmiescimy do starego. A dziś przyjechała ekipa robić nam elewację... Trochę martwię się jak to wszystko ogarniemy, a Wy jak planujecie ogarnąć temat wyprawki? Myślicie już w ogóle o tym czy tylko ja tak wybiegam w przyszłość? :p
Zamierzam co miesiac cos kupowac, bo tez troche dodatkowych mebli oprocz wyprawki musimy kupic. Tak zeby nie zostalo wszystko na ostatnia chwile i nie wydawac kupy kasy na raz ;)
 
reklama
Ja jutro mam wizytę o 14 godz i będzie 6+3 , tak bardzo bym chciała żeby był już zarodek i serduszko ❤️ i u siebie zauważyłam że nie mogę jeść w ogóle kurczaka ani nawet szynki z kurczaka bo mnie tak strasznie mdli ... Dobrze że mięso wieprzowe wchodzi dobrze 🤪
trzymam kciuki chyba mamy ten sam termin. Ja idę w sobotę. 👍😉
 
Do góry