reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Hej dziewczyny, czy wam tez się tak ciężko śpi ? 😒 W dzień zero mocy, przychodzi 22- padam. Ale śpię godzinę, może dwie i później się męczę, łóżko nagle niewygodne, miejsca nie mogę znaleść, mam wrażenie, ze węch mi się zaostrza bo czuję np zapach zupy, która gotowała się na obiad 😅 oczywiście nikt inny nic nie czuje... jak już zasnę to budzę się co 30 min z koszmarami... w międzyczasie zaczynam robić się głodna i zaczynają się mdłości. W nocy zamiast odpoczywać to się męczę 😔

Nie ja zauważyłam nawet ze jak jestem teraz w ciąży to nawet lepiej mi się śpi ☺️idę spać tez szybko ale wstaje mega wyspana 😉 to taka cisza przed burza 😉 tobie się po lepszy mi po gorszy 😅😂
 
reklama
Cześć dziewczyny!
w zeszłym cyklu nie załapałam się do Was i już się podłamałam a od wtorku takie cuda się dzieją! Na betę ide we wtorek chociaż się zastanawiam czy to konieczne? Każda z Was sprawdzała przyrost? Chce sobie odjąć tego stresu i czekania na wyniki... termin początek stycznia ale kto wie... pozwolę sobie Was podglądać i czasem odezwać, ok? Fajnie widzieć to co się dzieje trochę później ❤️
gratulacje, ja sprawdzałam, bo więcej stresu miałam bez sprawdzania, czy ok, a tak to chociaż wiedziałam, ze rośnie ok
 
Nie ja zauważyłam nawet ze jak jestem teraz w ciąży to nawet lepiej mi się śpi ☺️idę spać tez szybko ale wstaje mega wyspana 😉 to taka cisza przed burza 😉 tobie się po lepszy mi po gorszy 😅😂
Ja mam tak od samego początku, ale myślałam, ze to tylko takie kilka nocy. A teraz boje się kłaść spać bo z nocy na noc gorzej 😅😅 mam nadzieje, ze szybko przejdzie
 
A w terminie @, która już nie przyszła ❤️ bolało Was krocze? W sensie czuje ból w pochwie i podbrzuszu? Chyba ze tak promieniuje, przypomina ból na @... i wodny śluz... dość dużo śluzu 🤪
 
Hej dziewczyny, czy wam tez się tak ciężko śpi ? 😒 W dzień zero mocy, przychodzi 22- padam. Ale śpię godzinę, może dwie i później się męczę, łóżko nagle niewygodne, miejsca nie mogę znaleść, mam wrażenie, ze węch mi się zaostrza bo czuję np zapach zupy, która gotowała się na obiad 😅 oczywiście nikt inny nic nie czuje... jak już zasnę to budzę się co 30 min z koszmarami... w międzyczasie zaczynam robić się głodna i zaczynają się mdłości. W nocy zamiast odpoczywać to się męczę 😔
Też tak czasem mam... Obudzę się w środku nocy i nie mogę potem zasnąć... Wtedy zaczynają mi też dokuczać mdlosci... Czasem kończy się nawet wymiotami... Za to w ciągu dnia robię sobie drzemkę albo dwie. 🙂
 
Ja dziś miałam dzień na wariata, dużo chodzenia i jeżdżenia autem, ale powiem wam szczerze że poza tym że jestem zmęczona czuję się dobrze.
Od kilku dni cały czas chce mi się pić, jak bym była na mega kacu
 
Też tak czasem mam... Obudzę się w środku nocy i nie mogę potem zasnąć... Wtedy zaczynają mi też dokuczać mdlosci... Czasem kończy się nawet wymiotami... Za to w ciągu dnia robię sobie drzemkę albo dwie. 🙂
Ja nie dam rady zasnąć w dzień 😆 tez o tym myślałam, żeby odespać w dzień, ale nic z tego 💔
 
reklama
A w terminie @, która już nie przyszła ❤️ bolało Was krocze? W sensie czuje ból w pochwie i podbrzuszu? Chyba ze tak promieniuje, przypomina ból na @... i wodny śluz... dość dużo śluzu 🤪
Ja mam takie bóle do teraz. Przychodzą sobie takimi „falami”. Macica się powiększa, robi miejsce na bobasa 😄 nie są super mocne i długo nie trwają, ale na samym początku myślałam, ze to @ i prawie za każdym razem szlam do toalety z miną samuraja po przegranej walce myśląc, ze zobaczę krew i za każdym razem byłam miło zaskoczona 😜
 
Do góry