reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Wrucilam od lekarza . No i zarodek się pojawil ma 3mm. Według tego wychodzi 5tydz6d. A miesiączka ostatnia miałam 19 lutego . Czyli prawdopodobnie do zapłodnienia doszło krótko przed miesiączka która miałam dostać w marcu albo po prostu coś jest nie tak. Ale może i by się to zgadzało bo robiłam test 21 marca i 25 i były negatywne . Dopiero 1 kwietnia był pozytywny. Ale.juz sama nie wiem co myśleć. Może spróbuję do innego lekarza iść.
Dziwne to ja miałam ostatnią miesiączkę 21.03 prawie miesiąc po tobie i też mam 5 tydzień i 3 dni . Jeśli odstanią miesiączkę miałaś cztery tygodnie wcześniej to minimum powinnaś być w 9 tygodniu a nie w piątym.
 
reklama
Dziwne to ja miałam ostatnią miesiączkę 21.03 prawie miesiąc po tobie i też mam 5 tydzień i 3 dni . Jeśli odstanią miesiączkę miałaś cztery tygodnie wcześniej to minimum powinnaś być w 9 tygodniu a nie w piątym.
No z miesiączki by tak wychodziło. Ale owulacji miałam dużo później bo moje cykle jeszcze nie wyregulowane tak twierdzi ginekolog . No zobaczymy za tydzień i jutro jak będę zrobie
 
Wrucilam od lekarza . No i zarodek się pojawil ma 3mm. Według tego wychodzi 5tydz6d. A miesiączka ostatnia miałam 19 lutego . Czyli prawdopodobnie do zapłodnienia doszło krótko przed miesiączka która miałam dostać w marcu albo po prostu coś jest nie tak. Ale może i by się to zgadzało bo robiłam test 21 marca i 25 i były negatywne . Dopiero 1 kwietnia był pozytywny. Ale.juz sama nie wiem co myśleć. Może spróbuję do innego lekarza iść.
u mnie ostatnia miesiączka 1/3, pozytywny pierwszy test 31/3 i dzis 7+5 wg ostatnich obliczeń, gdzie było 6+3 u gin 19/3
 
Ja ostatnia 3.03 dziś 8+0. Pytanie ilu dniowe cykle , ja np mam 27dni a owulację miałam w 16dc.
Albo USG słabej jakości:/
Możesz odciągnąć i na spacer iść z mlekiem w butelce.
Starałam się tak robić :)ale z tyłu głowy zawsze było co jak będzie jej mało?albo nie wrócę na czas i znowu będzie głodna?
Podziwiam mamy które karmią latami:)
 
Powiedzcie mi czy która z was przy swoich dzieciach korzystał z pieluszek wielorazowych, np. kieszonki, otulacze? Ciekawi mnie jak to wygląda w praktyce nikt z moich znajomych nie używał.
 
Chciałam się zapytać czy to jest możliwe że w 5t3d czuje jak mi się rozciąga ta macica ... Od wczoraj mam takie uczucie i trochę się źle czuje ale w miarę ból jest do wytrzymania ... Wieczorami się to dzieje .... Nawet się jeść nie chce przez to 😔 Po prostu w szoku jestem że tak wcześnie się to dzieje . Moja 1 ciąża więc pewnie jeszcze wiele mnie zaskoczy 🤪
 
reklama
Dziwne to ja miałam ostatnią miesiączkę 21.03 prawie miesiąc po tobie i też mam 5 tydzień i 3 dni . Jeśli odstanią miesiączkę miałaś cztery tygodnie wcześniej to minimum powinnaś być w 9 tygodniu a nie w piątym.
Zależy kiedy miała owu a nie ostatnią miesiaczkę. Test pozytywny dopiero 1.04 więc teoretycznie może być teraz w 5+.
 
Do góry