reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny jest serduszko ładnie bije, ciąża zdrowa nie mogę uwierzyć ze jest tam mały szkrabek :) ale muszę brać euthyrox mimo ze tsh spadło bo ponoć w ciąży się go nie odstawia.. odizolowałam męża do jednego pokoju i teraz ja mu usługuje na szczęście ja czuje się lepiej i nie mam mdłości już. Boje się żeby tylko mnie nie dopadł ten wirus ale z drugiej strony dziś zrobiłam test dla pewności i wyszedł negatywny. Chyba ze za kilka dni się coś u mnie pojawi choć mam nadzieje ze nie. Powiedziałam rodzicom i teściom ze jest serduszko mama mówiła ze tak podejrzewała bo mówi w końcu jest matką [emoji3][emoji7]
Super, gratulacje[emoji4] Znam bardzo wiele przypadków gdzie tylko jedna osoba z małżeństwa złapała Covida, a druga mimo przebywania w tym samym mieszkaniu nie zaraziła się i była zdrowa[emoji110]
 
reklama
Wrucilam od lekarza . No i zarodek się pojawil ma 3mm. Według tego wychodzi 5tydz6d. A miesiączka ostatnia miałam 19 lutego . Czyli prawdopodobnie do zapłodnienia doszło krótko przed miesiączka która miałam dostać w marcu albo po prostu coś jest nie tak. Ale może i by się to zgadzało bo robiłam test 21 marca i 25 i były negatywne . Dopiero 1 kwietnia był pozytywny. Ale.juz sama nie wiem co myśleć. Może spróbuję do innego lekarza iść.
Badałaś betę? Idź do lekarza 4.05 jak dziś masz na USG 5+6 będziesz miała wtedy 6+5 i wtedy już powinno być serduszko. Jak nie będzie to dopiero bym się zaczęła martwić. Jutro może nie być znaczącej różnicy na USG i nic Ci to nie wyjaśni.
 
Badałaś betę? Idź do lekarza 4.05 jak dziś masz na USG 5+6 będziesz miała wtedy 6+5 i wtedy już powinno być serduszko. Jak nie będzie to dopiero bym się zaczęła martwić. Jutro może nie być znaczącej różnicy na USG i nic Ci to nie wyjaśni.
Ostatnio bete robiłam 14 kwietnia. I właśnie jutro chce pojechać zrobić. A w przyszłym tygodniu spróbuję do innego lekarza iść
 
Kasiek ja byłam w piątek tydzień temu u mojej gin i widziała pecherzyk bez zarodka. W niedzielę poszlam prywatnie (lepszy sprzet) i był zarodek z serduszkiem.

Myślę że jak jest zarodek to zupełnie nie ma się czym martwić bo to oznacza że ciąża soe rozwija. Niestety tutaj trzeba czasu i cierpliwości. Jak zaczną nas kopać po żebrach to będzie łatwiej się nie martwić 🙂
 
Kasiek ja byłam w piątek tydzień temu u mojej gin i widziała pecherzyk bez zarodka. W niedzielę poszlam prywatnie (lepszy sprzet) i był zarodek z serduszkiem.

Myślę że jak jest zarodek to zupełnie nie ma się czym martwić bo to oznacza że ciąża soe rozwija. Niestety tutaj trzeba czasu i cierpliwości. Jak zaczną nas kopać po żebrach to będzie łatwiej się nie martwić 🙂
No właśnie tak mi się wydaje że ta pani doktor ma średni sprzęt. Spróbuję dostać się do lepszego lekarza . Choć jest ciężko. Ale właśnie wasze słowa dają nadzieję i człowiek trochę mniej się martwi 😁.
 
reklama
No właśnie tak mi się wydaje że ta pani doktor ma średni sprzęt. Spróbuję dostać się do lepszego lekarza . Choć jest ciężko. Ale właśnie wasze słowa dają nadzieję i człowiek trochę mniej się martwi 😁.
myślę że teraz wszystkie martwimy sie na zapas. Ale po to tu jesteśmy 💕 żeby się wspierać
 
Do góry