reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Babeczki, nie chce panikować ale ból brzucha nie daje mi spokoju. Jakoś tak kłuje mnie lewa strona jak leżę i chodzę. Od kilku godzin nie jest to może mega ciągły ból ale jednak się powtarza. Zastanawiam się czy nie zadzwonić na nocna opiekę medyczna i zapytać o usg czy czekać aż do czwartku na wizytę :(
Nie mam żadnych plamien. Dziś 6+2 i objawy ciąży są nadal.
mnie tez boli brzuch od początku w sumie, nie jest to mocny bol, ale boli i ciągnie, ja biore nospe
 
Dziewczyny nie mogę jeść mięsa chociaż mi smakuje ani żadnych wzdymajacych rzeczy. Muszę zmienić dietę bo się wykonczę 😒🤦 Podajcie co Wy jecie ? Na pewno kasze , ryby, warzywa, owoce. Co jeszcze ?
owoce, paluszki słone, zupy, generalnie gumy owocowe, woda z żurawina i cola mi bardzo pomagają i wtedy jem prawie wszystko przez chwile oprócz słodkiego i mięsa. Serki jakieś tez cos jem na kanapkę. Wybrzydzam mocno, bo prawie nic nie smakuje tez. Ryby mnie mdla bardzo.
 
reklama
Do góry