reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja dzisiaj robiłam HIV mocz glukozę i inne, jak zobaczyłam ile ludu, a ja na czczo z zawrotami głowy to od powiedziałam że jestem w ciąży czy mogłabym wejść bez kolejki i nie było sprzeciwu. Weszłam i wyszłam . Polecam tą metode 😉
Hej dziewczyny byłam wczoraj prywatnie u lekarza 7 tydzień wszystko okej serduszko już było ,poszłam wieczorem do toalety i była krew mało rozwodnione ,wstałam dzisiaj rano poszłam do toalety i było to samo ,pojechałam do szpitala i kazali mi jutro wrócić na skan oddałam tylko mocz do badania ,czy powinnam się matrwić i jechać prywatnie jeszcze czy to może jeszcze po badaniu ?
Ponoć po USG może pojawić się krwawienie ale nie wiem na jak długo :( dziwne że w szpitalu nic więcej nie sprawdzali. A jutro kazali wrócić kontrolnie?
 
reklama
Ponoć po USG może pojawić się krwawienie ale nie wiem na jak długo :( dziwne że w szpitalu nic więcej nie sprawdzali. A jutro kazali wrócić kontrolnie?
Ja mieszkam w uk ,pojechałam rano do szpitala ,nie mieli skanu na dzisiaj 🤯🤯🤯zapytali czy chce zostać do jutra w szpitalu i poczekać na skan czy wrócę o 13 jutro na badanie ,nie uśmiechało mi się tam siedzieć żeby siedzieć wiec jutro wracam jedynie na usg ,mam wrócić dzisiaj jeśli będę dalej krwawiła
 
Hej dziewczyny byłam wczoraj prywatnie u lekarza 7 tydzień wszystko okej serduszko już było ,poszłam wieczorem do toalety i była krew mało rozwodnione ,wstałam dzisiaj rano poszłam do toalety i było to samo ,pojechałam do szpitala i kazali mi jutro wrócić na skan oddałam tylko mocz do badania ,czy powinnam się matrwić i jechać prywatnie jeszcze czy to może jeszcze po badaniu ?
Zawsze najgorsze to czekanie, myślę, że dodatkowa wizyta to tylko dla twojego spokoju. Jeśli nie jesteś w stanie wytrzymać to jedz jeszcze dziś gdzieś, a nie zrobili ci usg w szpitalu?
 
Ale nie wiem czy to normalne czy powinnam pojechać prywatnie może jakieś tabletki na przytrzymanie ,nie mam pojęcia skąd ta krew
 
Hej dziewczyny byłam wczoraj prywatnie u lekarza 7 tydzień wszystko okej serduszko już było ,poszłam wieczorem do toalety i była krew mało rozwodnione ,wstałam dzisiaj rano poszłam do toalety i było to samo ,pojechałam do szpitala i kazali mi jutro wrócić na skan oddałam tylko mocz do badania ,czy powinnam się matrwić i jechać prywatnie jeszcze czy to może jeszcze po badaniu ?

Ja bym to brała jeszcze po badaniu 😉 tez tak miałam 2 tyg temu ... ale tylko raz i przeszło 😉 każdy jest inny mi lekarz kazał to wtedy obserwować , nie mamy na nic już wpływu 😔 możemy się tylko oszczędzać ale co ma być to będzie
 
Ja mieszkam w uk ,pojechałam rano do szpitala ,nie mieli skanu na dzisiaj 🤯🤯🤯zapytali czy chce zostać do jutra w szpitalu i poczekać na skan czy wrócę o 13 jutro na badanie ,nie uśmiechało mi się tam siedzieć żeby siedzieć wiec jutro wracam jedynie na usg ,mam wrócić dzisiaj jeśli będę dalej krwawiła
leż dzisiaj, staraj się nie wiele robić a jutro pewnie powiedzą że wszystko jest ok i dzidzia dalej rośnie :) <3
 
Już za dwie godziny wizyta u lekarza, wolałabym mieć to już za sobą. Wiem, że już na nic nie mam wpływu ale się boję, chciałabym zobaczyć zarodek tylko w ciąży wewnątrzmacicznej i oby te cysty się wchłaniały bo inaczej położy mnie do szpitala, tak lekarz zapowiadał tydzień temu. Trzymajcie kciuki🥺
Czekamy na wiadomosc! Trzymam mocno kciuki
 
reklama
Nie nic nie biorę,do tej pory wszystko było okej ,zostaje dzisiaj w domu będę leżeć jeśli będę dalek krwawiła to pojadę raz jeszcze ,jestem przerażona boje się najgorszego

U mnie krew była jednorazowa po badaniu bo musiał mi włożyć wziernik żeby zobaczyć skąd to leci ... zwiększył mi dawkę ... mam brać 2 razy luteinę dopochwowo i 3 razy dziennie duphaston 😉
Ale i tak stwierdził ze mimo ze widać serduszko , to do końca 1 trymestru nie mam się cieszyć ... 😔 wiem o tym
 
Do góry