reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Hej dziewczyny byłam wczoraj prywatnie u lekarza 7 tydzień wszystko okej serduszko już było ,poszłam wieczorem do toalety i była krew mało rozwodnione ,wstałam dzisiaj rano poszłam do toalety i było to samo ,pojechałam do szpitala i kazali mi jutro wrócić na skan oddałam tylko mocz do badania ,czy powinnam się matrwić i jechać prywatnie jeszcze czy to może jeszcze po badaniu ?
Myślę że powinnaś dostać dupchostan tak to się chyba nazywa ją bym nie czekała i jeśli masz możliwość jechać prywatnie to jedź ja kiedyś miałam podobnie tylko mocniej krwawiłam i byłam w szpitalu tylko mnie zbadali i odesłali do domu bez leków i straciłam dzidzię był to 6 tydzień i trzy dni 😞
 
reklama
Słuchajcie ponieważ ciąża była dla mnie nie małym zaskoczeniem na pierwszy rzut kupiłam folik ale po zrobieniu morfologii wypadałoby podnieść to i owo trochę (mało żelaza bo nie jadam mięsa). Wpadłam na taką stronę i czytam, czytam i głupieje... które Wy bierzecie tabletki?
Przed staraniem również znalazłam u pana tabletki swoje witaminy. Od starań do końca pierwszego trymestru biorę Omegamed Optima start, na później kupiłam to samo w wersji forte. Są dość drogie ale mają tylko to co niezbędne w odpowiednich dawkach.
 
U mnie krew była jednorazowa po badaniu bo musiał mi włożyć wziernik żeby zobaczyć skąd to leci ... zwiększył mi dawkę ... mam brać 2 razy luteinę dopochwowo i 3 razy dziennie duphaston 😉
Ale i tak stwierdził ze mimo ze widać serduszko , to do końca 1 trymestru nie mam się cieszyć ... 😔 wiem o tym
U mnie było wszystko okej ,serduszko już było a wieczorem pojawiła się krew
 
Myślę że powinnaś dostać dupchostan tak to się chyba nazywa ją bym nie czekała i jeśli masz możliwość jechać prywatnie to jedź ja kiedyś miałam podobnie tylko mocniej krwawiłam i byłam w szpitalu tylko mnie zbadali i odesłali do domu bez leków i straciłam dzidzię był to 6 tydzień i trzy dni 😞
Zaraz będę dzwonić prywatnie żeby doktor mnie przyjęła ,byłam wczoraj o 18 wszystko było dobrze nie wiem co się stało
 
Słuchajcie ponieważ ciąża była dla mnie nie małym zaskoczeniem na pierwszy rzut kupiłam folik ale po zrobieniu morfologii wypadałoby podnieść to i owo trochę (mało żelaza bo nie jadam mięsa). Wpadłam na taką stronę i czytam, czytam i głupieje... które Wy bierzecie tabletki?
Ja piorę DHA dla mamy, inna nazwa ale skład ten sam co w MamaDHA premium :) do tego biorę jeszcze jedna tabletkę "folik" tylko w tych moich nie ma żelaza, mój ginekolog przepisał mi symvital mama, tam jest żelazo, ale kupiłam wczesniej inne, więc mam je dokończyć :)
 
Słuchajcie ponieważ ciąża była dla mnie nie małym zaskoczeniem na pierwszy rzut kupiłam folik ale po zrobieniu morfologii wypadałoby podnieść to i owo trochę (mało żelaza bo nie jadam mięsa). Wpadłam na taką stronę i czytam, czytam i głupieje... które Wy bierzecie tabletki?
Omega med Optima forte, skład wydaje się być najbogatszy
 
reklama
Do góry