reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja zaczęłam dzień oczywiście od mdłości które towarzyszą mi 24 na dobę 🤭 na szczęście bez wymiotów jak narazie. Nie wspomnę o tym że ciągle czuję głód a jak już coś jem to ledwo bo mam wrażenie że od razu to zwróce 🥺 kiedy to się skończy bo mam już dość. 😔
Magnez nie zaszkodzi. Ginekolodzy go zalecają nawet przy zbyt wczesnych skurczach macicy
 
reklama
Ja
Ja też cichutko bym chciała córeczkę 🙂 wiadomo, że ma być zdrowe ale jakoś tak..inna relacja jest z dziewczynkami 😍 jak mi teściowa powiedziała "będzie chłopak" ....bo stwierdziłam, że mnie nie ciągnie do słodkiego to mało jej do gardła nie skoczyłam 🤦(moja mama ze mną w ciąży też jadła ogórki i śledzie 😂) niech dają temu krasnoludkowi spokojnie rosnąć i tak już ma jakąś płeć przypisaną a ja będę kochać 😁
Ja juz mam synka. Bardzo juz wtedy chcialam corke, ale czulam, ze bedzie syn. Teraz jakos nastawiona jestem na corke, wszystko zaplanowane, chinski kalendarz plci sprawdzony 🤣 no musi byc corka jak nic! Nawet imie juz jest wybrane od 10 lat, duzo duzo przed pierwszymi staraniami😁
 
No naprawdę dużo nas się tu zrobiło 😁. Oby tylko wszystkie do końca zostały ❤. U mnie dziś ładna pogoda więc trzeba się wziąć za ogródek troszkę bo moje truskawki zarosniete 🤣. Troszkę mnie dziś brzuszek pobolewa Ale to tak delikatnie jak czasami przed miesiączka. Miłego dzionka mamuski😘😘😘😘😘
 
Hejo dziewczyny . Wlasnie nadrobilam 30 stron forum 😊😊 duzo mnie ominelo . Zaczynajac od tego co kojarze jako jedno z pytan ja jestem 91 :) pytanie apropo skory buzi . Mi pomaga cetaphil ale taki fioletowy nie zielony i do tego olejek z makadamii . :) jezeli chodzi o brzuch i cycki uzywam olejku dla dzieci , a Wy ?
Nie pamietam co tu pisalam jako ostatnie to moze jeszcze raz. We wtorek wyszlam ze szpitala juz niby bez podejrzenia ciazy pozamacicznej . Bylo widac pecherzyk ciazowy ,zoltkowy bez zarodka Beta bylo 4200 cos nie pamietam juz dokladnie . Przyrost niby 52 % ale lekarz upieral sie ze prawidlowy 🙈 kazali zrobic termin do lekarza za tydzien . Zrobilam za tydzie. I 2 dni czyli na czwartek ... Jezeli w 6+0 bylo widac pecherzyk zoltkowy bez zarodka mam ciagle szanse ze dzidzia sie pojawi ?? Bardzo sie stresuje :( specjalnie wizyte zrobilam na czwartek a teraz zaluje ze nie na wtorek jak kazali 😒😒😁🙈🙈🙈
Gratki dla wszystkich mam z ladnym usg. :))) buziaki dla Was ! Rosnijcie zdrowe !
Tak. Jest szansa, ze się pojawi glowa do góry!
 
reklama
Do góry