reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny! Ile tu się dziś działo :D ja dziś odwiedziłam rodziców, pomogłam tacie przy swojej mamie, jest bardzo ciężko chora :( potem jak wróciłam mieliśmy gosci i wreszcie mam czas dla się Ie, ale, żeby nie ylontak kolorowo to dopadły mnie właśnie okropne mdłości 😅😅😅 strasznie zaczęła mi wysychać skóra, najbardziej dłonie i twarz. Jeśli chodziło infekcje to chyba jest lepiej jednak, zobaczymy za pare dni, mam nadzieje, ze przejdzie i nie wróci :) za tydzień szykuje nam się fajna majoweczka ale i ciężki tydzień pracy... przynajmniej czas szybciej zleci :) mam tylko nadzieje, ze zdążę powiedzieć przełożonej omciazy zańim sama nie pójdzie na ciążowe L4, póki co dobrze się czuje, wiec może wytrzyma jeszcze ponad dwa tygodnie do mojego usg xD
 
reklama
Dzień dobry Wam! 🌸🌸🌸
No nie mogę... zawsze byłam śpiochem, potrafiłam spać 9-10 godzin a teraz kładę się blisko 24 i wstaje przed 7 i jestem wyspana! xD

Snilo mi się, ze będę mieć synka 😅😅🙈🙈🥰🥰 ciekawe czy się sprawdzi, chciała bym, żeby tak było, córeczkę już mam i jest cudowna, przydał by się chłopiec, ale z dziewczynki tez będę się cieszyć i ukochał tak samo, ale jak w pierwszej ciąży mialam od początku silne przeczucie, ze będzie dziewczynka i się sprawdziło, teraz mam silne przeczucie, ze będzie chłopiec, no naprawdę ciekawe czy się tym razem tez sprawdzi. A Wy macie jakieś przeczucie, miałyście w poprzednich ciążach? :)
Ja zawsze marzyłam o pierwszym synku i później córce...żeby starszy brat mógł opiekować się siostrą...mam córkę😁... I wybrane i zaakceptowane imię dla kolejnej dziewczynki... Imienia chłopięcego nie mamy..więc...🙊🙉🙈🤣🤣
 
Idę dziś na 10 do jakiegoś nowego lekarza. Jestem bardzo ciekawa tej wizyty bo opinie w internecie nt lekarza są imponujące. Moja lekarka do której chodzilam 14 lat mnie olała, nie ma nawet czasu zerknąć w wyniki badań. No nerwy mnie zjadają co to dziś będzie 🤪
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-04-25-06-37-16-688_pl.allegro.jpg
    Screenshot_2021-04-25-06-37-16-688_pl.allegro.jpg
    196,6 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Idę dziś na 10 do jakiegoś nowego lekarza. Jestem bardzo ciekawa tej wizyty bo opinie w internecie nt lekarza są imponujące. Moja lekarka do której chodzilam 14 lat mnie olała, nie ma nawet czasu zerknąć w wyniki badań. No nerwy mnie zjadają co to dziś będzie 🤪
Dobrze, że zmieniłaś lekarza. Trzymam kciuki za wizytę, daj znać po💕
 
Do góry