reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Hej Kochane.Chyba tutaj się zaliczam póki co.Cykle miałam 26 i 27dniowe.Termin 31grudnia lub 1.01.22.Oprócz spóźniającej się@, plamień i powiększonych piersi to nie mam żadnych innych objawów.
cudowne informacje z rana. Mnie zaczęły dopadać mdłości, nic do picia Oprócz wody mi nie wchodzi :( a jak mój pies śmierdzi... Coś strasznego
 
reklama
cudowne informacje z rana. Mnie zaczęły dopadać mdłości, nic do picia Oprócz wody mi nie wchodzi :( a jak mój pies śmierdzi... Coś strasznego
Moja ukochana starsza kotka (mamy dwie) tez strasznie mi śmierci, mam MCO i jej portki jak się tyłkiem czasem odwróci... nie wiem co zrobię... Chyba na strzyżenie trzeba zabrać, druga młodsza już nie śmierdzi, wręcz pachnie mi fiolkami xD

a mdłości... dziś nad ranem mnie obudziły potworne... myślałam, ze tym razem zawartość mojego żołądka jury światło dzienne ale na szczęście nie 😅😅💪💪teraz jest spoko, pierwszy raz od paru dni jestem ultra niewyspana...
 
Ja zawsze marzyłam o pierwszym synku i później córce...żeby starszy brat mógł opiekować się siostrą...mam córkę😁... I wybrane i zaakceptowane imię dla kolejnej dziewczynki... Imienia chłopięcego nie mamy..więc...🙊🙉🙈🤣🤣
Hahaha no to my właśnie skupiliśmy się na chłopięcym i ieniu i tym razem wybraliśmy bez żadnego problemu, pierwsze imię które mi się spodobało spodobało się tez T :D ale dla dziewczynki w razie co tez coś mamy 😊
 
Witam sie i ja niesmialo! ☺️
wciaz trudno mi w to uwierzyc, bo udalo sie za pierwszym razem 🙈 a test wyszedl pozytywny juz tydzien temu(dzis mam dopiero termin spodziewanej miesiaczki). Po tygodniu od przewidywanej owulacji mialam plamienie i to mi nie dawalo spokoju, ze moze to implantacja wiec zrobilam test :) termin wychodzi mi na 30 grudnia, wiec chyba bede ostatnia 🙈
Mam juz 2,5 latka na pokladzie, na wizyte do gina umowilam sie dopiero na 13 maja, bo w pierwszej ciazy poszlam za szybko i nie bylo serduszka, wiec pozniej swirowalam.
Jutro jade na bete, dodatkowo tsh, bo mam hashimoto i glukoze, bo w poprzedniej ciazy mialam cukrzyce :( w tej pewnie tez mnie to czeka.
Tyle tytułem wstępu, miłego i spokojnego wiczoru 😁
Z tym ostatnia zobaczymy 😂 ja mam na 27 😂 to będziemy razem tupać nóżkami 😁
 
Ja
Ja poprzednio mialam wywolywanie ze wzgledu na cukrzyce, wiec jakby sie w tej powtorzylo to moze faktycznie przed swietami bede juz tulic (mam nadzieje) córę 😁
Ja też cichutko bym chciała córeczkę 🙂 wiadomo, że ma być zdrowe ale jakoś tak..inna relacja jest z dziewczynkami 😍 jak mi teściowa powiedziała "będzie chłopak" ....bo stwierdziłam, że mnie nie ciągnie do słodkiego to mało jej do gardła nie skoczyłam 🤦(moja mama ze mną w ciąży też jadła ogórki i śledzie 😂) niech dają temu krasnoludkowi spokojnie rosnąć i tak już ma jakąś płeć przypisaną a ja będę kochać 😁
 
Dzień dobry Wam! 🌸🌸🌸
No nie mogę... zawsze byłam śpiochem, potrafiłam spać 9-10 godzin a teraz kładę się blisko 24 i wstaje przed 7 i jestem wyspana! xD

Snilo mi się, ze będę mieć synka 😅😅🙈🙈🥰🥰 ciekawe czy się sprawdzi, chciała bym, żeby tak było, córeczkę już mam i jest cudowna, przydał by się chłopiec, ale z dziewczynki tez będę się cieszyć i ukochał tak samo, ale jak w pierwszej ciąży mialam od początku silne przeczucie, ze będzie dziewczynka i się sprawdziło, teraz mam silne przeczucie, ze będzie chłopiec, no naprawdę ciekawe czy się tym razem tez sprawdzi. A Wy macie jakieś przeczucie, miałyście w poprzednich ciążach? :)
Ja miewam, że będzie córeczka. Bardzo bym chciała jako mama 2 chłopców. Ale bojw się z drugiej strony tak myśleć, bo nie chce zawodu...
 
reklama
Do góry