reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, wg Was ciemnieje?
Test z wczoraj i dzisiaj rana...
Tak boje się pójść jutro na betę...
Wydaje mi się, ze ciemnieje, ale polecam robić zdjęcie testów w tym samym świetle w tym czasie jak jeszcze można odczytywać, bo potem mi osobiście testy robią się wyblakłe a tak mam zdjęcia w tym samym świetle i wyraźnie widać różnice, chociaż z dnia na dzień jest naprawdę subtelna, dzisiaj, gdyby nie wczorajsze zdjęcie to bym pomyślała, ze nie pociemniała, a nawet, ze osłabła, ale nie :) była ciemniejsza :) jutro jak zrobisz, to możesz sobie już porównać ze zdjęciem dzisiejszego bo widać, ze swiezy był na tym zdjęciu :)
 
f2w33e3k7kzgq5xy.png

Ja tak samo dzwoniłam i oddzwoniła do mnie położna. Jeśli to Twoja pierwsza ciąża to powinni Cie zapisać na badania, pobieranie krwi itd w 8 tygodniu.. jeśli nie jest to pierwsza ciąża to dopiero 12tyg pierwsza wizyta...
To druga ciąża. Właśnie też położna do mnie oddzwonila, I tak jak mowisz, mam teraz czekac na list z datą na scan w 12 tyg ... idziesz prywatnie na usg wcześniej czy bedziesz czekać do 12 tyg ? 🙂
 
Ja też bym cały dzień przelażała w łóżku. Brak sił. W dodatku miałam incydent z krwawieniem i mam leżeć. Myślicie, że to minie? Nie wyobrażam sobie 9 miesięcy w łóżku przeleżeć. Na razie nie ma brzucha a jak już urośnie to siły wrócą?
Spokojnie 🙂 ja w poprzedniej ciąży miałam duże krwawienie w 12 tyg, leżałam na płasko przez 1 miesiąc siadać to tylko przy jedzeniu mogłam, potem 2 miesiące leżenia w mniejszym rygorze, a potem to nawet na 2 weselach byłam ☺ wszystko będzie dobrze 😊 też mam taki brak sił i trochę mnie to przeraża, mam nadzieję że minie 😃
 
reklama
Do góry