reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja mam tak samo. Właśnie nie mogę się skupić w pracy. Mam pamięć złotej rybki. Dostałam teraz kilka dni wolnego ale jutro i w piątek muszę przyjść. Od soboty chyba wezmę już zwolnienie bo jestem zakręcona jak słoik 😅
czyli nie jestem jedyna xD ja ze zwolnieniem poczekam, ale pewnie pójdę od drugiego trymestru, w pierwszej ciąży pracowałam do konca 8 miesiąca, ale toteż dla tego, ze pracowałam na śmieciówce, teraz umowa o prace to sobie wynagrodzę pierwszą ciąże :p będzie po królewsku 😅😅
 
reklama
Kochane, mam pytanie do lekarza prowadzącego ciąże. Mam darmowa opiekę w luxmed wiec wszystkie usg i wizyty i badania szybko i bezpłatnie. Do tego lekarz który przyjmuje pracuje w jakimś tam wymiarze w szpitalu w którym chciałabym rodzic. Natomiast prywatnie chodzę do ginekologa endokrynologa który jest genialnym lekarzem i dzięki niemu i jego diagnostyce udało się zajść w ciąże.

Chciałabym chodzić i tu i tu. Jak pogodzić te dwie sprawy...
Ja chodzę do luxmedu i prywatnie. Nie widzę problemu w łączeniu tego. W Luxmedzie robie większość badań krwi, usg, mam tam stałego gina, endo, alergologa i neurologa. A prywatnie chodzę do ginekologa i też robię usg.
 
Zalecenia Ci się nakładają?
Od ginekologa nie, bo w luxmedzie powiedziałam, że ciąże będę prowadzić poza luxmedem ale kartę ciąży i tak mi założyli. Więc ginekolodzy z luxmedu przepisują mi co chce, a głównie słucham się tego z prywatnej praktyki, który zresztą też jest w luxmedzie😄 ale wolę do niego prywatnie chodzić bo lux med mocno hamuje lekarzy, takie korpo. Tak mi też poradziła lekarka z luxmedu, żebym wybrała jednego lekarza do prowadzenia ciąży a jak jej powiedziałam do kogo chodziłam prywatnie przed ciążą to powiedziała, że koniecznie muszę do niego dalej chodzić bo to wybitny specjalista.
 
Ja chodzę do luxmedu i prywatnie. Nie widzę problemu w łączeniu tego. W Luxmedzie robie większość badań krwi, usg, mam tam stałego gina, endo, alergologa i neurologa. A prywatnie chodzę do ginekologa i też robię usg.
A czy chodzisz do tego samego gina w LUXmedzie ? W Warszawie jest kiepsko z terminami do dobrego ginekologa w Luxmed.. I czy masz dwie karty ciąży ? 😊
 
Ja też mam 2 karty ciąży. Prywatnie i z Medicover. Ale myślę że na dłużej to trochę może się komplikować. Jak jest wszystko ok to dobrze, ale jak zaczną zmieniać zalecenia to nie będzie wiadomo kogo słuchać.
 
Kobietki podpowiedzcie jeśli któraś jeszcze tu jest ,boli mnie od kilku godzin jajnik z jednej strony ,nie mocno ale kłuje czy to jest normalne ?
 
reklama
A czy chodzisz do tego samego gina w LUXmedzie ? W Warszawie jest kiepsko z terminami do dobrego ginekologa w Luxmed.. I czy masz dwie karty ciąży ? 😊
Byłam u niego kilka razy ale odkąd chodzę do niego prywatnie to już nie dubluje, za to chodzę do innych jak mi jakieś badania w pakiecie są potrzebne. Tak mam dwie karty ciąży, tylko, że jeszcze w luxmedzie nie jest aktywowana, bo lekarka nie chciała zapeszać po moim pierwszym poronieniu i dopiero jak zobaczę zarodek to mi aktywują.
 
Do góry