reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Moja niemoc trwa a właściwie rośnie w sile. Do godzin popołudniowych praktycznie leżę w łóżku, bo wszystkie czynności poza sprawiają olbrzymi wysiłek. Należałam zawsze do aktywnych, ale w tym tygodniu to czuję się jakby życie ktoś mi zabrał. Plus nudności, które męczą od rana i oczywiście 2 drzemki już zaliczone. Czuję się jak leń patentowany 😔 😂
Ja dziś od rana kipiałam zapałem. Od 8 na długim spacerze, później sprzątanie balkonu bo piękna pogoda. I na tym koniec bo po 2,5h zabrakło sił :D
 
reklama
Dziewczyny od kiedy należy stosować kremy na rozstępy ?nie wiem czy już powinna przygotowywać skore ,piersi zaczęłam już smarować bo ma bardzo nabrzmiałe czy za wcześnie ?
 
Dziewczyny od kiedy należy stosować kremy na rozstępy ?nie wiem czy już powinna przygotowywać skore ,piersi zaczęłam już smarować bo ma bardzo nabrzmiałe czy za wcześnie ?
Ja też zaczęłam stosować, ale nie wiem czy nie przestać bo jest dosyć wcześnie...tylko też zaczęła mnie martwić skóra na piersiach bo sa nabrzmiałe..więc może jednak już trzeba?
 
Doradźcie mi, proszę, bo juz sama nie wiem co robić. Na pierwsza wizyte umówić się prywatnie czy na nfz ? Każdy mi mówi żeby isc na nfz, bo na początku duuzo badań i po co mam płacić jak mogę mieć za darmo. I juz kompletnie nie wiem co mam robić 🙂
 
Dziewczyny od kiedy należy stosować kremy na rozstępy ?nie wiem czy już powinna przygotowywać skore ,piersi zaczęłam już smarować bo ma bardzo nabrzmiałe czy za wcześnie ?
Ja zaczęłam bo mam sucha skórę, przecież nie zaszkodzi. Stosuje masło shea i olejek ze słodkich migdałów na zmianę podobno fajnie działają. Wróciłam też do szczotkowania na sucho ale tylko nogi i pośladki póki co, już wcześniej dziewczyny o tym pisały.
 
Doradźcie mi, proszę, bo juz sama nie wiem co robić. Na pierwsza wizyte umówić się prywatnie czy na nfz ? Każdy mi mówi żeby isc na nfz, bo na początku duuzo badań i po co mam płacić jak mogę mieć za darmo. I juz kompletnie nie wiem co mam robić 🙂
Ja byłam prywatnie bo na nfz napewno bym się szybko nie dostała🙄, w przyszłym tygodniu robię badania żeby mieć na kolejną wizytę, oczywiście wszystko prywatnie, wiem, że będzie to kosztować nie mało ale co zrobić...
 
Ja też zaczęłam stosować, ale nie wiem czy nie przestać bo jest dosyć wcześnie...tylko też zaczęła mnie martwić skóra na piersiach bo sa nabrzmiałe..więc może jednak już trzeba?
Ja zaczęłam bo mam sucha skórę, przecież nie zaszkodzi. Stosuje masło shea i olejek ze słodkich migdałów na zmianę podobno fajnie działają. Wróciłam też do szczotkowania na sucho ale tylko nogi i pośladki póki co, już wcześniej dziewczyny o tym pisały.
Dla mnie to nie jest takie oczywiste bo wiele jest na rynku kremów na rozstępy od 2 trymestru ,wiec nie wiem kiedy powinno zacząć się używać ?o skore dbam od zawsze i nawilżaj kremami ,szczotkuje się tez Iuz od roku ,chodzi mi o specjalne kremy dla kobiet na rozstępy
 
Apropo kremów, na wszystkich jest informacja że są od 4 miesiąca i zastanawiam się, czy w 1 trymestrze też są bezpieczne? Mam bardzo suchą skórę i zastanawiam się czego mogę teraz używać [emoji848]
 
Doradźcie mi, proszę, bo juz sama nie wiem co robić. Na pierwsza wizyte umówić się prywatnie czy na nfz ? Każdy mi mówi żeby isc na nfz, bo na początku duuzo badań i po co mam płacić jak mogę mieć za darmo. I juz kompletnie nie wiem co mam robić 🙂
byłam prywatnie, za początkowe badania w diagnostyce zapłaciłam 280zl
 
reklama
Doradźcie mi, proszę, bo juz sama nie wiem co robić. Na pierwsza wizyte umówić się prywatnie czy na nfz ? Każdy mi mówi żeby isc na nfz, bo na początku duuzo badań i po co mam płacić jak mogę mieć za darmo. I juz kompletnie nie wiem co mam robić 🙂
plus u mnie prywatnie jest komfort taki ze telefonicznie kontakt zawsze
 
Do góry