reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Uuufff ale mnie dziś lekarz uspokoił! Mam się nie martwić ta tarczycą, trochę mnie moja lekarka nastraszyla... mówi, ze jak tsh jest leczone to bez problemu, problem byłby gdybym nie leczyła wcale przez cała ciąże, a tak to brać leki i się nie stresować :) poza tym mówi, ze zawsze z synevo ma zawyżone wyniki tarczycy w porównaniu z innymi laboratoriami, wszędzie podobne wyniki tylko synevo wyżej. Jest mały guzek ale nim tez się nie przejmować. Udało mi się go namówić na usg dopochwowe i jest pęcherzyk zoltkowy 😍 wiec lada moment będzie zarodek :) dziś z usg 5+5 wiec rośnie szybciutko 😍 kamień z serca
Cieszę się że sytuacja u Ciebie się stabilizuje 😍 Nie myślałaś o zmianie lekarki prowadzącej ciąże? Jak ma Cię tak całą ciąże ze wszystkim straszyć na wyrost to nerwowo tego nie wytrzymasz 😱
 
Witam grudniowe Mamy,
Potrzebuje Waszego wsparcia. Z moich obliczeń wynika, że planowany poród, to 22.12.2021. Dzisiaj dopiero będę u lekarza i strasznie stresuje tym, czy lekarz powterdzi ciążę, czy może okazać się, że nic nie będzie widać??
To moja pierwsza ciąża i bardzo się stresuje. Mialam mieć wizytę dopiero 29.04, ale psychicznie nie wytrzymuje tej świadomości i zapisalam się jeszcze na dziś.
 
Jak jesteś z Krakowa idź na usg do Ultramedica. Byłam u Zarawskiego. Mają super sprzęt. Moja gin nie widziała nic, puste jajo A dzień później u nich zarodek i serduszko. Lepiej zapłacić niż się denerwować.
Chodzę prywatnie do Procereative, też mają super sprzet. Ciężko doszukiwać się zarodka w 4+6, w poniedziałek może będzie już coś widać🙂 podejdę do tego na spokojnie 💙 oprocz Procereative rozważałam Epimedium bo jest tam dr. Pytel i Intima Clinik ze względu na dr. Miaśkiewicza.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam grudniowe Mamy,
Potrzebuje Waszego wsparcia. Z moich obliczeń wynika, że planowany poród, to 22.12.2021. Dzisiaj dopiero będę u lekarza i strasznie stresuje tym, czy lekarz powterdzi ciążę, czy może okazać się, że nic nie będzie widać??
To moja pierwsza ciąża i bardzo się stresuje. Mialam mieć wizytę dopiero 29.04, ale psychicznie nie wytrzymuje tej świadomości i zapisalam się jeszcze na dziś.
Nie wiem czy będzie coś widać, bo jest dosyć wcześnie, ale jak masz się cały czas denerwować to idź teraz :) Ja mam poród według aplikacji na 10.12 a idę w piątek :)
 
Witam grudniowe Mamy,
Potrzebuje Waszego wsparcia. Z moich obliczeń wynika, że planowany poród, to 22.12.2021. Dzisiaj dopiero będę u lekarza i strasznie stresuje tym, czy lekarz powterdzi ciążę, czy może okazać się, że nic nie będzie widać??
To moja pierwsza ciąża i bardzo się stresuje. Mialam mieć wizytę dopiero 29.04, ale psychicznie nie wytrzymuje tej świadomości i zapisalam się jeszcze na dziś.
ja mam termin na 18.12 i wczoraj był już zarodek 2mm. Tydzień temu był sam pęcherzyk ciążowy :D
 
reklama
Dziewczyny ile czasu może trwać niemoc brak sił i mdłości 😒
Moja niemoc trwa a właściwie rośnie w sile. Do godzin popołudniowych praktycznie leżę w łóżku, bo wszystkie czynności poza sprawiają olbrzymi wysiłek. Należałam zawsze do aktywnych, ale w tym tygodniu to czuję się jakby życie ktoś mi zabrał. Plus nudności, które męczą od rana i oczywiście 2 drzemki już zaliczone. Czuję się jak leń patentowany 😔 😂
 
Do góry