reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Mi lekarz właśnie powiedział, że jeśli pojawią się wymioty w większej ilości to mam nie brać np femibionu bo może właśnie nasilać te wymioty. Biorę jeszcze duphaston i luteinę ale nie pamiętam czy je też mam odstawić wtedy ehh... 🙈

Z luteiną miałam niezła przygodę w aptece. Nie wiem ile czasu tam spędziłam ale kolejka za mną mega się zrobiła. Pani farmaceutka miała problem bo luteina (3 opakowania) wyskakiwała jej za 0 zł, coś kombinowała przez dłuższy czas, dzwoniła, aż w końcu powiedziała co się dzieje i dopiero jak jej wytłumaczyłam, że w ciąży jest darmowa to załatwiłyśmy sprawę 😅😄 nie miała pojęcia, że są takie uprawnienia w ciąży 😄
A to jakoś na recepcie jest wypisane ze jest nieodpłatna ? Bo dostałam receptę ale na niej pisze 100 % płatności 🤔
 
Hej dziewczyny🤗
Podglądam was już od dobrego tygodnia, ale bałam się odezwać żeby nie zapeszyć. Jestem już po poronieniu(puste jajo) i ciąży biochemicznej.
Wczoraj pierwsza wizyta: z usg było 6+1 i widziałam serduszko 🥰 Termin z usg 13.12.
Z objawów jestem mega zmęczona i mam ciągle mdłości.
 
Cześć dziewczyny, nieśmiało się witam.
Jestem aktualnie 10dpo, od wczoraj testy wychodzą pozytywnie. Termin byłby wg aplikacji w Sylwestra.

Pierwszy test wykonany rano wczoraj
Drugi wieczorem wczoraj
A trzeci dziś rano
(Dziś pojechałam na krew)

Proszę o chociaż pół kciuka
Gratuluje Wam 🥰
Gratulacje, daj znać jak beta 😍
 
Cześć dziewczyny, nieśmiało się witam.
Jestem aktualnie 10dpo, od wczoraj testy wychodzą pozytywnie. Termin byłby wg aplikacji w Sylwestra.

Pierwszy test wykonany rano wczoraj
Drugi wieczorem wczoraj
A trzeci dziś rano
(Dziś pojechałam na krew)

Proszę o chociaż pół kciuka
Gratuluje Wam 🥰
Witam, kreseczka blada ale coś widać. Trzymam kciuki! 😘
 
Hej hej ja już po wizycie wszystko u nas dobrze bąbel ma 13mm i pięknie bije serduszko❤️❤️Trzymamy kciuki za resztę wizyt✊✊
 

Załączniki

  • 028F35AE-49F5-4560-A507-0A3A8B9CD763.png
    028F35AE-49F5-4560-A507-0A3A8B9CD763.png
    251 KB · Wyświetleń: 83
Hej dziewczyny🤗
Podglądam was już od dobrego tygodnia, ale bałam się odezwać żeby nie zapeszyć. Jestem już po poronieniu(puste jajo) i ciąży biochemicznej.
Wczoraj pierwsza wizyta: z usg było 6+1 i widziałam serduszko 🥰 Termin z usg 13.12.
Z objawów jestem mega zmęczona i mam ciągle mdłości.
Witam! Wspaniale, że widziałaś już serduszko 😍
 
Hejo, gratuluje udanych wizyt i pozytywnych testów. Ja w końcu będę miała 1 usg w piątek. Będzie to 8t3d . Boje się, bo 2 dni temu zauważyłam plamki na wkładce. Póki co cisza ale stres jest.
Milego dnia 🙂
 
A to jakoś na recepcie jest wypisane ze jest nieodpłatna ? Bo dostałam receptę ale na niej pisze 100 % płatności [emoji848]
Żeby była bezpłatna musi być wpisane przez lekarza uprawnienie "C", ale jak wpisane 100% to i tak będzie płatne. Być może lekarz nie ma umowy z NFZ I nie wystawia recept refundowanych
 
reklama
Do góry