reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny! Ja po wizycie 😃 serduszko jest ❤️ 3 cm szczęścia już 🤩 ale nagle się zrobiło z 6+5 na 6+3, wiec to chyba będzie tak skakać na początku 😅 wszystko jest dobrze na szczęście i mam nadzieje, ze tak zostanie! Następna wizyta za 4 tygodnie - nie wiem jak dotrwam 😁
super 😍 gratulacje 🤩 ale czy jesteś pewna tych 3 cm ? Zarodek osiąga 3 cm dopiero około 10 tygodnia ciąży.. 😉
 
Hej dziewczyny ja juz w domu . Nie wiem za duzo . Widac na pewno prcherzyk ciazowy i pecherzyk zoltkowy. Kalendarz moj w telefonie pokazuje 6.0 (jakbym zsczela 7 tydzien a nie ma zarodka ) a oni na karcie mi napisali 5 tydzien .(czyli rozumiem ze jakis 6 zaczelam) Nie widac embrionu . W szpitalu mialam 3 bety hcg lacznie 4 z ta w srode .
14.04. 765
16.04. 1648
18.04. 2684
20.04. 4247

W koncu podali mi konkretne liczby a nie okolo_Ogolnie powiedzieli ze beta hcg ok dlatego musza wykluczyc pozamaciczna bo przyrasta prawidlowo..no dla mnie osobiscie za malo .. jak patrzylam na kalkulator online to 52 procent a nie 66. Wypisali mnie do domu mowiac ze mloda ciaza nie sadza ze pozamaciczna i mam isc do mojego gina za tydzien.

Co o tym sadzicie ??
Jeżeli dobrze kojarzę to serduszko jest widoczne przy becie ok. 10tys 🤔 a ciąża może być młodsza niż z om, u mnie w poprzedniej ciąży różnica między om a USG była 2 tyg 🙂
Dlatego uzbroj się w cierpliwość i zapisz do lekarza na przyszły tydzień. Wtedy już na pewno będzie serduszko i wszystko jasne 🙂
 
Hej dziewczyny ja juz w domu . Nie wiem za duzo . Widac na pewno prcherzyk ciazowy i pecherzyk zoltkowy. Kalendarz moj w telefonie pokazuje 6.0 (jakbym zsczela 7 tydzien a nie ma zarodka ) a oni na karcie mi napisali 5 tydzien .(czyli rozumiem ze jakis 6 zaczelam) Nie widac embrionu . W szpitalu mialam 3 bety hcg lacznie 4 z ta w srode .
14.04. 765
16.04. 1648
18.04. 2684
20.04. 4247

W koncu podali mi konkretne liczby a nie okolo_Ogolnie powiedzieli ze beta hcg ok dlatego musza wykluczyc pozamaciczna bo przyrasta prawidlowo..no dla mnie osobiscie za malo .. jak patrzylam na kalkulator online to 52 procent a nie 66. Wypisali mnie do domu mowiac ze mloda ciaza nie sadza ze pozamaciczna i mam isc do mojego gina za tydzien.

Co o tym sadzicie ??
Mówiłam cierpliwości, ja leżałam ostatnio w szpitalu beta przy przyjęciu na oddział 12tys, i tylko pęcherzyk z ciałkiem żółtym, dwa dni później beta 24tys i to samo. Wypisali, po 3 dniach kontrola u gina, beta 70tys i w końcu zarodek 4.6mm. Będzie dobrze! Jak jest ciałko żółte to jest bardzo dobrze.
 
Mówiłam cierpliwości, ja leżałam ostatnio w szpitalu beta przy przyjęciu na oddział 12tys, i tylko pęcherzyk z ciałkiem żółtym, dwa dni później beta 24tys i to samo. Wypisali, po 3 dniach kontrola u gina, beta 70tys i w końcu zarodek 4.6mm. Będzie dobrze! Jak jest ciałko żółte to jest bardzo dobrze.
Dokładnie!!! Ciałko żółte , jak mi powiedziała moja ginekolog ciąża wygląda na zdrową bo jest ciałko żółte. Jak poroniłam to wtedy nie miałam ciałka żółtego.
 
Dziewczyny jestem po wizycie, jest serduszko i zarodek 4mm ❤️❤️❤️ na te dzisiejsze plamienie dostałam tabletki duphaston bodajże - 1 dziennie, poza tym mówi, że wszystko w porządku. Założono mi kartę, kolejna wizyta za 3 tyg, termin wstępnie na 10 grudnia. Dzisiaj 6+4 i zgadza się to z ostatnią miesiączka. 😊😊😊
 
Dziekuje Wam bardzo ❤ po prostu nie wiem czy dobrze mysle ale tak ;
Miesiaczke mialam 10.03
Stosunek 20 i 28.03
6 kwietnia test ciazowy negatywny
7 kwietnia pozytywny - czyli doszlo do zagniezdzenia wiec ja rozumiem to tak ze owu nie mogla sie przesunac . Dobrze mysle ?? Czy to nie jest wazne ktorego dnia ten test mi wyszedl i mimo to mogla ? Wiecie o co mi chodzi ?
 
Cześć dziewczyny! Ja po wizycie 😃 serduszko jest ❤️ 3 cm szczęścia już 🤩 ale nagle się zrobiło z 6+5 na 6+3, wiec to chyba będzie tak skakać na początku 😅 wszystko jest dobrze na szczęście i mam nadzieje, ze tak zostanie! Następna wizyta za 4 tygodnie - nie wiem jak dotrwam 😁
wow 3 cm to duże w sumie
 
Dziekuje Wam bardzo ❤ po prostu nie wiem czy dobrze mysle ale tak ;
Miesiaczke mialam 10.03
Stosunek 20 i 28.03
6 kwietnia test ciazowy negatywny
7 kwietnia pozytywny - czyli doszlo do zagniezdzenia wiec ja rozumiem to tak ze owu nie mogla sie przesunac . Dobrze mysle ?? Czy to nie jest wazne ktorego dnia ten test mi wyszedl i mimo to mogla ? Wiecie o co mi chodzi ?
ja tez mam przesunięta owulacje o tydzień ,monitoruje dni płodne od roku jedyna opcja buła 13.03 (wtedy miałam owulacje w kalendarzu )i 20.03 tydzień po owulacji ,ginekolog powiedział ze ciąża zdecydowani jest młodsza I owulacja się przesunęła okres miałam ostatni 26.02 lutego powinnam być chyba już w 8 tyg ciąży a dwa tyg temu na usg był tylko pęcherzyk ,może miałaś późniejsza owulacje
 
reklama
Do góry