reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Ja zaczynam z wagą 57.5 kg. Jestem ciekawa ile przytyje. Jak na razie mam wrażenie, że spodnie ze mnie spadają... Pewnie przez te mdlosci i brak apetytu...
 
Dziewczyny ile czasu może trwać niemoc brak sił i mdłości 😒
Podobno nawet do 5 miesiąca
Hej dziewczyny ja juz w domu . Nie wiem za duzo . Widac na pewno prcherzyk ciazowy i pecherzyk zoltkowy. Kalendarz moj w telefonie pokazuje 6.0 (jakbym zsczela 7 tydzien a nie ma zarodka ) a oni na karcie mi napisali 5 tydzien .(czyli rozumiem ze jakis 6 zaczelam) Nie widac embrionu . W szpitalu mialam 3 bety hcg lacznie 4 z ta w srode .
14.04. 765
16.04. 1648
18.04. 2684
20.04. 4247

W koncu podali mi konkretne liczby a nie okolo_Ogolnie powiedzieli ze beta hcg ok dlatego musza wykluczyc pozamaciczna bo przyrasta prawidlowo..no dla mnie osobiscie za malo .. jak patrzylam na kalkulator online to 52 procent a nie 66. Wypisali mnie do domu mowiac ze mloda ciaza nie sadza ze pozamaciczna i mam isc do mojego gina za tydzien.

Co o tym sadzicie ??
mi moja ginekolog po zrobieniu usg od razu powiedziała ze ciąża rozwija się tak gdzie powinna i pozamaciczna wykluczyła a byłam w jakimś 4 tyg dlaczego wogole takie podejrzenie ?
 
Mi też pomaga mąż, ale ile może, już mnie syn woła zawsze się razem bawiliśmy a ostatnio nie daje rady ja już myślę czy ze mną aby wszystko w porządku 😏
Ja teraz jakos zaczęłam kichać i już myślę JeU może mam covida że taka osłabiona, ale raczej nie, covid chyba nie ma objawów odrzucania od zapachow i nudności hha
 
Podobno nawet do 5 miesiąca

mi moja ginekolog po zrobieniu usg od razu powiedziała ze ciąża rozwija się tak gdzie powinna i pozamaciczna wykluczyła a byłam w jakimś 4 tyg dlaczego wogole takie podejrzenie ?
Nie wiem . Poszlam do gina widzial pecherzyk ciazowy w srode. w piatek nic nie znalazl a mialam duza bete wiec mnie wyslal do szpitala .
Tam znalezli ale mysle ze musieli mnie juz pilnowac .
 
Hej dziewczyny ja juz w domu . Nie wiem za duzo . Widac na pewno prcherzyk ciazowy i pecherzyk zoltkowy. Kalendarz moj w telefonie pokazuje 6.0 (jakbym zsczela 7 tydzien a nie ma zarodka ) a oni na karcie mi napisali 5 tydzien .(czyli rozumiem ze jakis 6 zaczelam) Nie widac embrionu . W szpitalu mialam 3 bety hcg lacznie 4 z ta w srode .
14.04. 765
16.04. 1648
18.04. 2684
20.04. 4247

W koncu podali mi konkretne liczby a nie okolo_Ogolnie powiedzieli ze beta hcg ok dlatego musza wykluczyc pozamaciczna bo przyrasta prawidlowo..no dla mnie osobiscie za malo .. jak patrzylam na kalkulator online to 52 procent a nie 66. Wypisali mnie do domu mowiac ze mloda ciaza nie sadza ze pozamaciczna i mam isc do mojego gina za tydzien.

Co o tym sadzicie ??
Wydaje mi się, że rzeczywiście owulacja musiała Ci się przesunąc i masz młodszą ciazę. Tez mam młodsza o kilka dni niż sądziłam, a lekarz stwierdził to po pomiarach pęcherzyka.
 
reklama
Hej dziewczyny ja juz w domu . Nie wiem za duzo . Widac na pewno prcherzyk ciazowy i pecherzyk zoltkowy. Kalendarz moj w telefonie pokazuje 6.0 (jakbym zsczela 7 tydzien a nie ma zarodka ) a oni na karcie mi napisali 5 tydzien .(czyli rozumiem ze jakis 6 zaczelam) Nie widac embrionu . W szpitalu mialam 3 bety hcg lacznie 4 z ta w srode .
14.04. 765
16.04. 1648
18.04. 2684
20.04. 4247

W koncu podali mi konkretne liczby a nie okolo_Ogolnie powiedzieli ze beta hcg ok dlatego musza wykluczyc pozamaciczna bo przyrasta prawidlowo..no dla mnie osobiscie za malo .. jak patrzylam na kalkulator online to 52 procent a nie 66. Wypisali mnie do domu mowiac ze mloda ciaza nie sadza ze pozamaciczna i mam isc do mojego gina za tydzien.

Co o tym sadzicie ??
Kurcze sama nie wiem , ale moim zdaniem może to młoda ciąża. Byłabym dobrej myśli i poszła do ginekologa.
 
Do góry