reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Hej dziewczyny ja juz w domu . Nie wiem za duzo . Widac na pewno prcherzyk ciazowy i pecherzyk zoltkowy. Kalendarz moj w telefonie pokazuje 6.0 (jakbym zsczela 7 tydzien a nie ma zarodka ) a oni na karcie mi napisali 5 tydzien .(czyli rozumiem ze jakis 6 zaczelam) Nie widac embrionu . W szpitalu mialam 3 bety hcg lacznie 4 z ta w srode .
14.04. 765
16.04. 1648
18.04. 2684
20.04. 4247

W koncu podali mi konkretne liczby a nie okolo_Ogolnie powiedzieli ze beta hcg ok dlatego musza wykluczyc pozamaciczna bo przyrasta prawidlowo..no dla mnie osobiscie za malo .. jak patrzylam na kalkulator online to 52 procent a nie 66. Wypisali mnie do domu mowiac ze mloda ciaza nie sadza ze pozamaciczna i mam isc do mojego gina za tydzien.

Co o tym sadzicie ??
u mnie przy becie ok 10tys było widać tylko ciałko żółte i mini zarodek max2mm bez serduszka
 
reklama
Dziekuje Wam bardzo ❤ po prostu nie wiem czy dobrze mysle ale tak ;
Miesiaczke mialam 10.03
Stosunek 20 i 28.03
6 kwietnia test ciazowy negatywny
7 kwietnia pozytywny - czyli doszlo do zagniezdzenia wiec ja rozumiem to tak ze owu nie mogla sie przesunac . Dobrze mysle ?? Czy to nie jest wazne ktorego dnia ten test mi wyszedl i mimo to mogla ? Wiecie o co mi chodzi ?
Ja miałam stosunek w prima aprilis i wtedy miałam niby mieć owulację a testy pozytywne były już 9kwietnia, poprzedni okres 15marca. Wszyscy na forum mowili, że niemożliwe, że wtedy miałam owulację bo za wcześnie wychodzilby pozytywny test. A okazało się, że ciążę mam młodsza niż pokazywały aplikacje, a beta jest wybitnie wysoka, aż za wysoka dlatego od razu testy byly pozytywne. Jest stwierdzona ciąża wewnątrzmaciczna bez zarodka i ciałka żółtego (beta 8685) i jednocześnie może wystąpić pozamaciczna co tłumaczyłoby tak wysoką betę i muszę to monitorować. Ale może wszystko będzie dobrze, więc się staram negatywnie nie nakręcać, chociaż to trudne bo już raz poronilam. Będzie co ma być, na nic wpływu nie mam. Każdy organizm jest inny, każda ciąża jest inna, nie możemy trzymać się sztywno tych ram, norm bo nie kazdy przypadek jest taki sam🙂.
Postaraj się nie zamartwiać, odpocznij po szpitalu. Będę trzymać kciuki, żeby wszystko u Ciebie było w porządku 💜
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziekuje Wam bardzo ❤ po prostu nie wiem czy dobrze mysle ale tak ;
Miesiaczke mialam 10.03
Stosunek 20 i 28.03
6 kwietnia test ciazowy negatywny
7 kwietnia pozytywny - czyli doszlo do zagniezdzenia wiec ja rozumiem to tak ze owu nie mogla sie przesunac . Dobrze mysle ?? Czy to nie jest wazne ktorego dnia ten test mi wyszedl i mimo to mogla ? Wiecie o co mi chodzi ?
ja test pierwszy 31/3, beta 90 cos 2/4, serduszko dopiero 19/4 było widać
 
Ja miałam stosunek w prima aprilis i wtedy miałam niby mieć owulację a testy pozytywne były już 9kwietnia, poprzedni okres 15marca. Wszyscy na forum mowili, że niemożliwe, że wtedy miałam owulację bo za wcześnie wychodzilby pozytywny test. A okazało się, że ciążę mam młodsza niż pokazywały aplikacje, a beta jest wybitnie wysoka, aż za wysoka dlatego od razu testy byly pozytywne. Jest stwierdzona ciąża wewnątrzmaciczna bez zarodka i ciałka żółtego (beta 8685) i jednocześnie może wystąpić pozamaciczna co tłumaczyłoby tak wysoką betę i muszę to monitorować. Ale może wszystko będzie dobrze, więc się staram negatywnie nie nakręcać, chociaż to trudne bo już raz poronilam. Będzie co ma być, na nic wpływu nie mam. Każdy organizm jest inny, każda ciąża jest inna, nie możemy trzymać się sztywno tych ram, norm bo nie kazdy przypadek jest taki sam🙂.
Postaraj się nie zamartwiać, odpocznij po szpitalu. Będę trzymać kciuki, żeby wszystko u Ciebie było w porządku 💜
Masz racje ! Ja za Ciebie tez trzymam kciuki i nie ma co sie poddawac ! Najwazniejsze to nir czytac w necie .. Chyba powinni odciac mi internet .. 💁🏻🤔
 
Dziewczyny jestem po wizycie, jest serduszko i zarodek 4mm ❤️❤️❤️ na te dzisiejsze plamienie dostałam tabletki duphaston bodajże - 1 dziennie, poza tym mówi, że wszystko w porządku. Założono mi kartę, kolejna wizyta za 3 tyg, termin wstępnie na 10 grudnia. Dzisiaj 6+4 i zgadza się to z ostatnią miesiączka. 😊😊😊
Oooo pięknie! Gratulacje 😘 ja na aplikacji też 6+4 więc jeśli to prawda będziemy miały ten sam termin 😀 dowiem się w piątek.
 
Dokładnie każda ciąża i organizm inny. Ja ostatni okres miałam 19 lutego 😁. A owu to cholera wie kiedy bo pozytywny test byl dopiero 28 marca . I jak.bylam u lekarza 14 kwietnia to tylko pęcherzyki byl i powiedziała że może to być 5 tydzień. I bądź tu mądry
 
reklama
Do góry