reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny, jutro mam wizytę u ginekologa. Mdłości z każdym dniem coraz większe i zero energii. A do pracy trzeba chodzić 😅 też boję się ile przytyje.. Już zaczynam z lekka nadwagą. Mam wrażenie ze przez ostatnie dwa tygodnie to spuchłam 😑 ledwo cycki mieszczę w swoje staniki. Nie zapowiada się to dobrze
jak bym sobie opisała 😉 do tego to jeszcze rzuciłam palenie i skutki mogą być tragiczne 😅😂
 
@Atena37 Witaj a ty skąd? Ja w poprzedniej ciąży przytyłam 9kg na każdy miesiąc po jednym ;)
Teraz tez mam troszkę większą wagę- podobnie jak część z was byłam w trakcie zrzucania zbędnych kg 😀
Ja bete robiłam w poniedziałek i dziś powtórzyłam.
 
Cześć dziewczyny.😊
Ledwo dziś wstałam z łóżka... 🙄 a jeszcze czeka mnie dzisiaj mega ciężki/nerwowy dzien w pracy. 🤦‍♀️
U mnie narazie oprócz zmęczenia nie ma objawów. Mdłości nie miałam w żadnej ciąży 🙈
Miłego dnia dla Was :)

Miłego dnia nie stresuj się tam za dużo 😉 ja tez mam trochę do latania 🙈 potem obiad i lekcje ... do tego syn mówi ze chce sprzątać ze mną świat 😅🐸🐛🐝 fajnie się zapowiada
 
reklama
Dzięki za odpowiedź! Widzę, że też jesteś z Wawy, to pewnie będziesz znała szpital - ja się zasadzam na św. Zofię i też właśnie chyba pójdę prywatnie na prowadzenie do któregoś gina stamtąd. To moja pierwsza ciąża i trochę nie ogarniam jeszcze co i jak funkcjonuje, ale czytałam, że jak się chce mieć pewniejszy poród w Zofii, to właśnie najlepiej to zrobić w tej sposób.
Też jestem z Warszawy, jest to moja pierwsza ciąża i również myślę nad św. Zofią. Co prawda jest to dopiero 6 tydzień i chciałam się dopiero tym kwestiami zająć po pierwszym trymestrze, ale już sama nie wiem. Ja mam pakiet z PZU Zdrowie i zapisałam się do lekarza, który pracuje również w tym szpitalu, może on mi coś doradzi.
 
Do góry