reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
A ile dni po becie zapisałyście się do lekarza?
Ja mam obecnie wizytę na 24 kwetnia (za dwa tygodnie), gdzie ostatnią @ miałam 12 marca, czyli będzie to wizyta u gine 6 tygodni po ostatniej @.
Ja ostatnią @ miałam 10.03 - w niedziele wyszedł mi pozytywny test w poniedziałek robiłam bete dziś powtórzyłam wizytę mam na 21.04
 
A ile dni po becie zapisałyście się do lekarza?
Ja mam obecnie wizytę na 24 kwetnia (za dwa tygodnie), gdzie ostatnią @ miałam 12 marca, czyli będzie to wizyta u gine 6 tygodni po ostatniej @.
Ja ostatnią miesiączkę miałam 9.03, a wizytę mam dopiero 26.04. Myślałam, żeby iść trochę wcześniej, ale mam cichutką nadzieję, że tego 26 będzie już ❤️
 
Kobitki, mam trochę mętlik w głowie. Jeden lekarz kazał brać Duphaston 10mg 3x1 a drugi luteinę 50mg 2x2

jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma lekami i który Wy bierzecie?
Po owulacji brałam duphaston, w dniu testu zmieniła mi na luteinę i kazała brać luteinę w ciąży. W pierwszej brałam duphaston.
 
reklama
Do góry