reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Tak wewnętnie też bym chciała podzielić się tą radością z rodzicami, siostrą, ale rozsądek każe mi jeszcze trochę zaczekać...
Ja z wiadomością czekam, aż będzie serduszko. Za to kompletnie nie wiem kiedy powiedzieć synkowi (5 lat), w szczególności że nie mam pojęcia jak zareaguje. A Wy kiedy mówicie swoim pociechom?
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja już po szpitalu. Właśnie mnie wypuścili. Podawali mi nospe i zastrzyki, sprawdzali betę i robili 3 razy usg. Mam jajeczko z ciałkiem żółtym, brak zarodka. Według OM mam 5+6, ale stosowałam testy owulacyjne i wiem, że owulację miałam dwa dni później. Mam zgłosić się na kontrolę za tydzień, akurat mam ginekologa w piątek to może coś zobaczy. Boje się 🤦
Mocne kciuki żeby wszystko było w porządku 🤞🤞🤞
 
✊🏻✊🏻✊🏻 Za wszystkie dzisiejsze wizyty napewno będzie dobrze ❤️❤️ Ja jutro
Powtarzam betę a wizytę mam na 21.04. @Ksoana ja mam 6 letnia córkę i narazie nie będziemy jej mówić bo nam nie da żyć z pytanie kiedy wykończy się urodzi 😁 Myśle ze
Będzie się bardzo cieszyć chciała rodzeństwo. Rodzicom powiem po wizycie a reszcie dopiero w okolicach czerwca. U mnie równo 5 tydzień wychodzi że mam najpóźniejszy termin ze wszystkich 😉
 
Ja zaraz uciekam do pracy . Nie wiem jak wytrzymam pracować do wizyty u lekarza 😁 każdego dnia muszę chociaż jedną drzemkę w ciągu dnia zrobić bo inaczej padam na twarz 🙂 a tu do 20 trzeba wytrzymać 😁 a jeszcze takie może nietypowe pytanie 😁 jak jest u was z seksem ? Ja mam baaardzo wielką ochotę ale boje się że coś sie stanie , że na początku lepiej odpuścić 🙂
 
Ja zaraz uciekam do pracy . Nie wiem jak wytrzymam pracować do wizyty u lekarza [emoji16] każdego dnia muszę chociaż jedną drzemkę w ciągu dnia zrobić bo inaczej padam na twarz [emoji846] a tu do 20 trzeba wytrzymać [emoji16] a jeszcze takie może nietypowe pytanie [emoji16] jak jest u was z seksem ? Ja mam baaardzo wielką ochotę ale boje się że coś sie stanie , że na początku lepiej odpuścić [emoji846]
Ja niestety na seks dostałam zakaz od lekarza, ale libido mam zerowe, więc nawet o seksie nie myślę [emoji23]
 
✊🏻✊🏻✊🏻 Za wszystkie dzisiejsze wizyty napewno będzie dobrze ❤️❤️ Ja jutro
Powtarzam betę a wizytę mam na 21.04. @Ksoana ja mam 6 letnia córkę i narazie nie będziemy jej mówić bo nam nie da żyć z pytanie kiedy wykończy się urodzi 😁 Myśle ze
Będzie się bardzo cieszyć chciała rodzeństwo. Rodzicom powiem po wizycie a reszcie dopiero w okolicach czerwca. U mnie równo 5 tydzień wychodzi że mam najpóźniejszy termin ze wszystkich 😉
Ja mam 4 t 1 D :D wiec termin chyba po Tobie i tez mam 6 letnia córkę, która nie może się doczekac rodzeństwa. Przeciągnę ile się da, chociaż do 12 tyg. Ale będąc z nią w ciąży to już w 7 tyg podbrzusze miałam takie, ze spodnie ciążowe były potrzebne, a w 12 wyglądałam jak w 5 miesiącu ;) w 26 myśleli, ze już koniec ciąży taki brzuch był 🙈 a podobno kolejne ciąże szybciej widać :D
 
reklama
Tez mam takie pobolewania. Ale przyrosty bety są ok więc się nie martwię
Tez tak mam, brzuch boli jak na okres od owulacji, a z każdym dniem raz mocniej raz słabiej jajniki naprzemiennie i ciągnie do pachwin. Szczególnie przy kichaniu lub zmianie pozycji właśnie :) ale w poprzednich tez tak miałam wiec się nie martwię
 
Do góry