reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
A czy lekarz prowadzący widział już te wyniki? Według mnie są do konsultacji, ale lekarzem nie jestem. W 1 trymestrze mam widełki do 2,32, dziewczyny pisały ze do 2,5 jest ok, ale u Ciebie troszkę podwyższone - nie martw się twoja tarczyca pracuje za Ciebie i maluszka więc możliwe ze nie jest w stanie sama tego udźwignąć. Sama mam subkliniczna niedoczynnosc tarczycy która wyszła dopiero u mnie po poronieniu i od tej pory przyjmuje najmniejsza dawkę eutyroxu.
Dziś mam wizytę. Odebrałam dziś wyniki beta 6734 a progesteron 25,20 to z poniedziałku. W piątek miałam progesteron 27,20 a beta 2079
 
Dziś mam wizytę. Odebrałam dziś wyniki beta 6734 a progesteron 25,20 to z poniedziałku. W piątek miałam progesteron 27,20 a beta 2079
Spokojnie trzeba czekać do wizyty i zapytać najlepiej lekarza, oni wiedza co i jak - nie stresować się bo dobrze to na maluszka nie wpływa, a TSH nie jest bardzo wysokie bo sa dziewczyny które miały wyrzuty ponad 7 na samym początku i wszytsko jest ok :)
 
Naprawdę ? Progesteron myślałam że też powinien rosnąć. Ostatnia ciążę poroniłam boję się że to przez spadek progesteronu właśnie.
Jak masz wątpliwości to możesz się skonsultować z lekarzem, ale według mojej wiedzy, poziom progesteron wydzielany jest pulsacyjnie przez ciałko żółte, poziom może się wahać, jakbyś zbadała np. za godzinę to mógłby być już dużo wyższy [emoji846]
Beta natomiast stale przyrasta, poziom nie powinien się zmniejszać
 
reklama
Do góry