reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Cześć Dziewczyny! Śledzę wątek już od czasu kiedy na teście zobaczyłam drugą kreskę. Mam prawie 36 lat i to moja pierwsza ciąża. Planowana. Bardzo się cieszę, ale też nie dowierzam 😉 Beta w 18 dpo 484, 48 godzin później 1377, więc jest dobrze 😊 Wizytę mam 21 kwietnia... Jestem dobrej myśli, ale rodzinie powiem około 12 tc.
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Śledzę wątek już od czasu kiedy na teście zobaczyłam drugą kreskę. Mam prawie 36 lat i to moja pierwsza ciąża. Planowana. Bardzo się cieszę, ale też nie dowierzam 😉 Beta w 18 dpo 484, 48 godzin później 1377, więc jest dobrze 😊 Wizytę mam 21 kwietnia... Jestem dobrej myśli, ale rodzinie powiem około 12 tc.
Gratulacje 🌸 który to tydzień ?
 
Cześć Dziewczyny! Śledzę wątek już od czasu kiedy na teście zobaczyłam drugą kreskę. Mam prawie 36 lat i to moja pierwsza ciąża. Planowana. Bardzo się cieszę, ale też nie dowierzam 😉 Beta w 18 dpo 484, 48 godzin później 1377, więc jest dobrze 😊 Wizytę mam 21 kwietnia... Jestem dobrej myśli, ale rodzinie powiem około 12 tc.
Gratulacje ❤
 
Cześć Dziewczyny! Śledzę wątek już od czasu kiedy na teście zobaczyłam drugą kreskę. Mam prawie 36 lat i to moja pierwsza ciąża. Planowana. Bardzo się cieszę, ale też nie dowierzam 😉 Beta w 18 dpo 484, 48 godzin później 1377, więc jest dobrze 😊 Wizytę mam 21 kwietnia... Jestem dobrej myśli, ale rodzinie powiem około 12 tc.
Gratulacje ❤️❤️Ja już kilku najważniejszym dla osobom powiedziałam ,to nasze pierwsza dziecko wiec nie wytrzymałam z radość 💕
 
W końcu przyszły wyniki bety... dobrze, ze rano wyszedł test bo bym cały dzień w stresie była ;) beta 95,2, progesteron 33,47, tsh 2,34 :) 12dpo. Tsh myślicie ze dobre? W środę ponownie badania i sprawdzimy przyrosty. Lekarka zmieniła mi dziś duphaston na luteinę 2x1. Zobaczymy jak długo przyjdzie mi ją brać.
 
W końcu przyszły wyniki bety... dobrze, ze rano wyszedł test bo bym cały dzień w stresie była ;) beta 95,2, progesteron 33,47, tsh 2,34 :) 12dpo. Tsh myślicie ze dobre? W środę ponownie badania i sprawdzimy przyrosty. Lekarka zmieniła mi dziś duphaston na luteinę 2x1. Zobaczymy jak długo przyjdzie mi ją brać.
Tsh w pierwszym trymestrze max do 2,32 wiec minimalnie ponad normę, ale nie martw się sa kobietki którym tsh skacze ponad 5 na samym początku.
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Śledzę wątek już od czasu kiedy na teście zobaczyłam drugą kreskę. Mam prawie 36 lat i to moja pierwsza ciąża. Planowana. Bardzo się cieszę, ale też nie dowierzam 😉 Beta w 18 dpo 484, 48 godzin później 1377, więc jest dobrze 😊 Wizytę mam 21 kwietnia... Jestem dobrej myśli, ale rodzinie powiem około 12 tc.
Gratuluję 😘
 
Do góry