reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

W końcu przyszły wyniki bety... dobrze, ze rano wyszedł test bo bym cały dzień w stresie była ;) beta 95,2, progesteron 33,47, tsh 2,34 :) 12dpo. Tsh myślicie ze dobre? W środę ponownie badania i sprawdzimy przyrosty. Lekarka zmieniła mi dziś duphaston na luteinę 2x1. Zobaczymy jak długo przyjdzie mi ją brać.
Mi zarówno endokrynolog, jak i ginekolog mówili że do 2.5 jest ok, ale trzeba monitorować, żeby wynik nie wzrastał
 
reklama
A takie kłucie jajników , pachwin to norma ? Nie jest stale tylko np przy szybkiej zmianie pozycji . I dzisiaj pobolewa mnie brzuch jak na okres , bez plamienia . Po wcześniejszym poronieniu świruje i chciała bym już mieć wizytę za sobą i usłyszeć że wszystko tym razem jest ok 🙂
Mnie pray pierwszej ciąży na poczatku ciagle ciągnęło , mialam
Jakieś dziwne kłucia i ból brzucha jak na okres , stresowlalam się ze idzie @ , to normalne , macica się rozciąga :)
 
Mnie też dziś kłuje i pobolewa podbrzusze, dodatkowo tak mnie wzdęło, że wyglądam jakbym była w 5 miesiącu, a nie tygodniu 😅
 
Mnie też dziś kłuje i pobolewa podbrzusze, dodatkowo tak mnie wzdęło, że wyglądam jakbym była w 5 miesiącu, a nie tygodniu 😅
ja wczoraj jak na złość miałam brzuch jak balon i cała rodzina na obiedzie patrzyła tak dziwnie. A to wina mega wzdęć. Dziś już troszkę lepiej za to zgaga meczy 🤭
 
reklama
Do góry