reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Tak za wszystkie badania płacę w zeszłym roku jak byłam w ciazy to też chodziłam prywatnie . I jakoś za pierwsze wyniki jakie kazał zrobić lekarz było najwięcej bo około 250L. Później chyba jeszcze 2 razy coś robiłam po około 100 zł. To zależy jak ciąża przebiega i jakie wyniki trzeba robić. Moja poprzednia była książkową i wyniki tez mialam dobre . Więc za wiele nie musiałam robić
Mnie też ginekolog poinformował że pierwsze badania coś ok 300zl, później mniej. A ile ginekolodzy u was biorą? Mój 240 zł z usg
 
reklama
Daj znać jak będziesz coś wiedziała! Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze
Dziękuję to miłe :* zostaje w szpitalu do jutra dzisiaj dali mi spokój i nie robią nic. Pocieszam się nasilającymi się objawami ciąży takimi jak częste siusianie i staram się myśleć pozytywnie... Dam znać jutro po kolejnej becie.
 
Dzięki, wiem, że wszystko w normie jednak jak zwykle myślę i myślę... 😅 Strasznie duże widełki są w moim laboratorium, jak porównuję z innymi na necie to różnica jest duża np z tym progesteronem 🤔
Daj oczywiście znać jak Twoje wyniki 😊 trzymam kciuki!
Ja jak zobaczyłam Twój wyniki bety, to się przestraszyłam, że mój niski. Ale według wartości mojego laboratorium, to u mnie ok, także staram się zachować spokój 😏

Ja raczej też zdecyduję się na prywatne wizyty. Lekarz, do którego się zapisałam też ma dużo pacjentek i dla mnie termin na 07.05, ale na NFZ jeszcze dłużej musiałabym czekac.
 
No właśnie jak patrzę na te wasze bety w 5/6 tygodniu to ja zaczynam.sie martwić. Bo w 5 tyg miałam 1380. Jutro robię kolejna to zobaczymy. U mnie wizyta 200zl warmińsko mazurskie
 
reklama
Dziękuję to miłe :* zostaje w szpitalu do jutra dzisiaj dali mi spokój i nie robią nic. Pocieszam się nasilającymi się objawami ciąży takimi jak częste siusianie i staram się myśleć pozytywnie... Dam znać jutro po kolejnej becie.
Wszystko skończy się dobrze 💕💕ja dzisiaj wieczorem będę już wiedziała ☺️Zaczynam się denerwować
 
Do góry