reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Rutinoscorbin tak, witamina c, jest seria Pre nalen (bez spacji w nazwie, poprawnie pisaną nazwę uznaje za spam[emoji23]) dla kobiet w ciąży (saszetki na przeziębienie, syrop, tabl na gardło itp), reszta raczej do leczenia konkretnych objawów
dziękuje bardzo za informacje ☺️☺️ 🥰 bo ja to już nie zwierzak w tych klimatach 😅
 
reklama
Witam wszystkich :)

Chciałabym się przywitać i powiedzieć, że mam nadzieje, że też będę grudniową mamusią - aktualnie 5t+0, dwa testy ciążowe pozytywne 2 dni po spodziewanej miesiączce, beta zrobiona w 4t+4d - 2600. Czekam na wizytę u lekarza.

Powodzenia dla wszystkich :)))
 
Witam wszystkich :)

Chciałabym się przywitać i powiedzieć, że mam nadzieje, że też będę grudniową mamusią - aktualnie 5t+0, dwa testy ciążowe pozytywne 2 dni po spodziewanej miesiączce, beta zrobiona w 4t+4d - 2600. Czekam na wizytę u lekarza.

Powodzenia dla wszystkich :)))
Witamy . 😁 no to jak na 4 tydz beta piekna . Oby tak dalej
 
Witam wszystkich :)

Chciałabym się przywitać i powiedzieć, że mam nadzieje, że też będę grudniową mamusią - aktualnie 5t+0, dwa testy ciążowe pozytywne 2 dni po spodziewanej miesiączce, beta zrobiona w 4t+4d - 2600. Czekam na wizytę u lekarza.

Powodzenia dla wszystkich :)))
Witamy i wielkie gratulacje ❤️😊
 
Witam wszystkich :)

Chciałabym się przywitać i powiedzieć, że mam nadzieje, że też będę grudniową mamusią - aktualnie 5t+0, dwa testy ciążowe pozytywne 2 dni po spodziewanej miesiączce, beta zrobiona w 4t+4d - 2600. Czekam na wizytę u lekarza.

Powodzenia dla wszystkich :)))
witamy i gratulacje dla przyszłej mamusi 🥰❤️ oby w spokoju i szczęściu 😉 trzymam kciuki za wizytę
 
reklama
Do góry