reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny wróciłam właśnie od lekarza. To jest 6t1d i już bije serduszko. Jestem taka szczęśliwa ❤❤❤
Gratuluję! 😘 Wspaniała wiadomość ♥️
Ja jak zobaczyłam Twój wyniki bety, to się przestraszyłam, że mój niski. Ale według wartości mojego laboratorium, to u mnie ok, także staram się zachować spokój 😏

Ja raczej też zdecyduję się na prywatne wizyty. Lekarz, do którego się zapisałam też ma dużo pacjentek i dla mnie termin na 07.05, ale na NFZ jeszcze dłużej musiałabym czekac.
Trzymam kciuki ✊ najważniejsze, że w normie 😊
 
reklama
Dziewczyny a jak podchodzicie do tematu ciąża jak jest pandemia ? Nie patrzyłyscie na to planując ciążę ? Boicie się czy raczej myslalyscie że nigdy się to nie skończy a żyć trzeba . Dajcie znać ♥️
 
Dziewczyny a jak podchodzicie do tematu ciąża jak jest pandemia ? Nie patrzyłyscie na to planując ciążę ? Boicie się czy raczej myslalyscie że nigdy się to nie skończy a żyć trzeba . Dajcie znać ♥️
Ja początkowo trochę się obawiałam ale nie chciałam dłużej odwlekać, najpierw przygody z pracą i umową, później pandemia, zawsze coś by było także wzięliśmy się do pracy 😉 #staypositive 😁 Chyba humor mi się poprawia 😁
 
reklama
Do góry