reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

A ile ma Twój synek??? Moja Julka ma 3,5 roku i wiadomo ze trzeba ja podnosić to z wanny to na blat to skoczy sie przytulić, a chciałabym żeby na mnie uważała 🙂 jak szwagierka była w ciąży niecały rok temu to ja po brzuchu calowala, przytulała, ona to cały czas mówi że chce siostrzyczkę 🤣
Mój stary koń 🤣 8 lat 🤣 w tym wieku może przeżywać
 
reklama
Węch bardzo i to od samego początku gdy test pokazał dwie kreski.. pracuje na kuchni i obecnie jestem na drugim tygodniu zwolnienia bo przez zapachy byłam tylko w toalecie 🤢
To jest nieprawdopodobne jak zmienia się nasz organizm. Ciekawe czy będzie tak tylko na początku czy do końca. Zamierzasz wrócić do pracy jak sie lepiej poczujesz ?Też jestem przeczulona i najlepiej się czuje na świeżym powietrzu. Oprócz tych zapachów strasznie się wzruszam nawet na reklamach ryczę jak bóbr 😀
 
Tak. Takie też miałam zalecenia od mojego lekarza, zanim jeszcze zaszłam w ciążę, dostałam dopochwową luteinę i duphaston i całą listę innych leków i witamin [emoji6] Moja Pani doktor stara się dmuchać na zimne i w przypadkach takich jak mój zabezpiecza lekami z każdej możliwej strony [emoji846]
A no to masz super lekarza 😀 ale zastanawiam się czy lekarz może dać coś na podtrzymanie skoro np na początku nie wie czy wszystko będzie ok. Więc daje coś z góry? Na wszelki ? Można tak? Moje ostatnie poronienie było z niewiadomych przyczyn, że poprostu tak się dzieje czasami. I kazała się starać bo nie widziała przeciwwskazań.
 
To jest nieprawdopodobne jak zmienia się nasz organizm. Ciekawe czy będzie tak tylko na początku czy do końca. Zamierzasz wrócić do pracy jak sie lepiej poczujesz ?Też jestem przeczulona i najlepiej się czuje na świeżym powietrzu. Oprócz tych zapachów strasznie się wzruszam nawet na reklamach ryczę jak bóbr 😀
W pracy jeszcze nie wiedzą o ciąży, a w następnym tygodniu mam na szczęście zmiany które nie będą miały do czynienia tak z jedzeniem🙈 ale jak będę czuć się źle to nie będę sobie żałować, dzidzia najważniejsza jest dla mnie w tym momencie 🌞
 
A no to masz super lekarza [emoji3] ale zastanawiam się czy lekarz może dać coś na podtrzymanie skoro np na początku nie wie czy wszystko będzie ok. Więc daje coś z góry? Na wszelki ? Można tak? Moje ostatnie poronienie było z niewiadomych przyczyn, że poprostu tak się dzieje czasami. I kazała się starać bo nie widziała przeciwwskazań.
Dodatkowy progesteron na pewno nie zaszkodzi, w poprzedniej ciąży od początku brałam duphaston, tak profilaktycznie i mimo to zaczęłam krwawić i poroniłam, więc jak ma być coś nie tak to i tak będzie...
 
reklama
Do góry