reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny kawoszki 😀a jak u Was wchodzi kawka ? Bo mi jak zwykle bardzo smakuje i pije z mlekiem 2 x dziennie. Chyba trzeba byłoby ograniczyć do jednej 🤔
Też się właśnie nad tym zastanawiam! Uwielbiam kawę, dzisiaj wypiłam zbożową ale to jednak nie to :( spytam ginekologa na wizycie co o tym myśli. Raczej można ale pewnie z umiarem :)
 
Też się właśnie nad tym zastanawiam! Uwielbiam kawę, dzisiaj wypiłam zbożową ale to jednak nie to :( spytam ginekologa na wizycie co o tym myśli. Raczej można ale pewnie z umiarem :)
Mnie, przy okazji poprzednich ciąż, lekarka powiedziała, że bardziej "szkodzi" co pijemy karmiąc niż w ciąży, bo wtedy filtrem jest łożysko.
 
reklama
Czy któraś z Was wie i może mi pomoc czy ovulomed max można pic w ciąży ? Piłam to przed ciąża myśle ze mi pomógł na lepsza owulacje, myśle czy mogę go dalej pic bo dobrze na mnie działał ogólnie. Czy któraś z Was zna te witaminki lub zarzywala ? Lekarz dopiero 13.04 😌
 
Do góry