reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja bym chciała pracować jak najdłużej, w poprzedniej ciąży musiałam leżeć i cały czas L4. Pracuje w biurze, covid miałam niedawno więc narazie nie myślę o zwolnieniu ☺🙂
Ja również nie planuje narazie L4, ale dzisiejsze czasy mogą wszystko poprzestawiać inaczej
 
reklama
W ciążę zachodzę łatwo, w ciągu 1.5 roku to moja ciąża, niestety mam problem z donoszeniem ciąży, dwie poprzednie poroniłam na przełomie 6/7 tygodnia
Czy w momencie jak się dowiedziałaś o ciąży od razu szlaś do lekarza żeby przepisał coś na podtrzymanie? Myślę czy nie iść ze sobą bo poprzednia ciążę poroniłam . Teraz wizytę mam dopiero za 2,5 tygodnia🤔
 
Czy w momencie jak się dowiedziałaś o ciąży od razu szlaś do lekarza żeby przepisał coś na podtrzymanie? Myślę czy nie iść ze sobą bo poprzednia ciążę poroniłam . Teraz wizytę mam dopiero za 2,5 tygodnia[emoji848]
Tak. Takie też miałam zalecenia od mojego lekarza, zanim jeszcze zaszłam w ciążę, dostałam dopochwową luteinę i duphaston i całą listę innych leków i witamin [emoji6] Moja Pani doktor stara się dmuchać na zimne i w przypadkach takich jak mój zabezpiecza lekami z każdej możliwej strony [emoji846]
 
Wiem że to dopiero początek, ale jak długo zamierzacie pracować zawodowo?
Ja obecnie pracuje w Niemczech w domu starców na kuchni/serwisie.. u nas dziewczyny w ciąży pracują maksymalnie do 5 miesiąca ze względu na ciąże nie mogą mieć kontaktu z dziadkami i mają tylko popołudniówki.. każdej ginekolog wypisywał zwolnienie bo trochę ruchu tam jest, jak brzuch zaczynał być widoczny miały problem wykonać niektóre czynności
 
Dziewczyny też macie tak wyczulony węch ?! Mąż szedł do pracy, wyczułam jego perfumy na kilometr choć wcale do pokoju nie wchodził i nie mogę już spać, obudziły mnie zapachy 🙈 😆
Węch bardzo i to od samego początku gdy test pokazał dwie kreski.. pracuje na kuchni i obecnie jestem na drugim tygodniu zwolnienia bo przez zapachy byłam tylko w toalecie 🤢
 
reklama
Do góry