reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Ja w poprzedniej ciazy poszłam na l4 w 10 tygodniu . Bo mi kazali przełożeni 😁bo nie mogli patrzeć na mnie jak się mecze bo wymiotowalam ciągle. A teraz jestem na macierzyńskim a jak się skończy w lipcu to przejdę na l4. My z mężem zamierzamy powiedzieć o ciąży też gdzieś koło 12 tygodnia jak już będzie bezpieczniej
 
Dodatkowy progesteron na pewno nie zaszkodzi, w poprzedniej ciąży od początku brałam duphaston, tak profilaktycznie i mimo to zaczęłam krwawić i poroniłam, więc jak ma być coś nie tak to i tak będzie...
No i racja, ale zawsze lepiej coś zrobić i pomoc jeśli można. Dlatego przełożyłam wizytę, chciałabym do tej wizyty zrobić jakieś badania początkowe. Jakie najlepiej zrobić proszę o podpowiedź 😀😀😀
 
Hello
Ilez musiałam nadrabiać po tej przerwie. Ja nadal czuje się jakby nigdy nic. Mam problem z umówieniem wizyty, mój gin już tylko w jednym miejscu przyjmuje o nie mogę się dodzwonić, a przez neta termin dopiero na 30.04,wiec chyba za późno.
Ja zamierzam się "chwalić" jak już nie będę w stanie ukrywać😉 Nie ukrywam, że jestem pełna obaw o reakcję. Dzieci myślę, że przyjmą ok, a reszta nie sądzę😬
Ja na pewno będę robiła amniopunkcje, więc najlepiej byłoby czekać aż do wtedy.
 
Hello
Ilez musiałam nadrabiać po tej przerwie. Ja nadal czuje się jakby nigdy nic. Mam problem z umówieniem wizyty, mój gin już tylko w jednym miejscu przyjmuje o nie mogę się dodzwonić, a przez neta termin dopiero na 30.04,wiec chyba za późno.
Ja zamierzam się "chwalić" jak już nie będę w stanie ukrywać😉 Nie ukrywam, że jestem pełna obaw o reakcję. Dzieci myślę, że przyjmą ok, a reszta nie sądzę😬
Ja na pewno będę robiła amniopunkcje, więc najlepiej byłoby czekać aż do wtedy.
Ja mam wizytę 30go i to będzie 9 tydzien.
 
Witam wszystkich! U mnie okres był 5 marca, testy pozytywne 🥰 to moja pierwsza ciąża i jestem przeszczęśliwa! Nie mogę się doczekać wizyty u ginekologa, ale ustaloną mam dopiero na koniec 7 tygodnia :(
Hej witamy! Gratulacje!
Nie martw sie to nie jest późno. Lepiej isc na spokojnie i zobaczyc bijące serduszko, niz zobaczyc plamke i sie zastanawiac czy jest wszystko dobrze.
 
Hello
Ilez musiałam nadrabiać po tej przerwie. Ja nadal czuje się jakby nigdy nic. Mam problem z umówieniem wizyty, mój gin już tylko w jednym miejscu przyjmuje o nie mogę się dodzwonić, a przez neta termin dopiero na 30.04,wiec chyba za późno.
Ja zamierzam się "chwalić" jak już nie będę w stanie ukrywać😉 Nie ukrywam, że jestem pełna obaw o reakcję. Dzieci myślę, że przyjmą ok, a reszta nie sądzę😬
Ja na pewno będę robiła amniopunkcje, więc najlepiej byłoby czekać aż do wtedy.
Moje drugie dziecko na 25% na urodzenie się z wadą genetyczną pierwszego dziecka. Przy pierwszym sie dowiedziałam 7 tyg po porodzie. A ciąża w sumie przebiegala książkowo, żadnych nieprawidlowosci. Także zobaczymy jak bedzie. Niby mały procent, ale jednak.
 
reklama
Do góry